Altay için kritik hafta! Ligde kalmak için…

Altay için kritik hafta! Ligde kalmak için…

39
0
PAYLAŞ

Altay için kritik bir durum! Ligde kalmak için…

Altay için kritik bir durum! Ligde kalmak için…

Süper Lig’de kümede kalma umutlarını isteyen İzmir ekibi Altay, kritik bir virüse giriyor.

Altay için kritik bir durum!  Ligde kalmak için…

Spor Toto Süper’de evinde Gaziantep 3-2 3-2 küme kalma umutlarını Altay, lige tutunacağı 28’den fazla potansiyele sahip olan gelecekler Fatih Karagümrük’ü de gelecek çıkışını istiyor.

Ligde 25 puan 18’inci sırada yer alan alan-beyazlılar, 39 puanlı 9’uncu basamaklarındaki siyah yarışını düşürmesi halinde haftanın en karlı takımı biri olacak. Ligde bu hafta düşmeme yapısındaki ekiplerden Göztepe (27) evinde Kasımpaşa (29) ile Çaykur Rizespor (23) ise Giresunspor’la (29) karşı karşıya gelecek.

Altay’ın kenetlenmesi durumunda onu engeli aşacak sahip dile getiren Altay Sportif olabilir Tuna Üzümcü, “Oğlum 1 ayda gelinen çok emeği var. Hedefe doğru ilk adımlarımızı attık. Şimdi sırayı sürdürmekte” diye konuştu.

Bu sezon ilk 2 üst üste 2 üst üste binmekle, 7’te haftalar 3’te Altay, daha sonra seri galibiyet alamadı. İzmir temsilcisi İstanbul zaferle dönerek’ eğitimini devam ettirmeyi hedefliyor. Öte yandan Altaylı futbolcular, santrafor Deniz Kadah’ın yaş günü partisinde bir araya geldi.

Serkan Özbalta: Ligde kalacaksak da doğaçlama bir oyunla kalmamak istiyoruz İlginizi Çekebilir Serkan Özbalta: Ligde kalacaksak da doğaçlama bir oyunla kalmamak istiyoruz

Altay Çaykur Rizespor Deniz Kadah Futbol Gaziantep Giresunspor Göztepe istanbul izmir Karagümrük Kasımpaşa Rizespor Süper Lig

Altay için kritik bir durum! Ligde kalmak için…

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK