Altay’da kaos büyüyor! İbrahim Akman’dan tepki: ‘Gerçek borç daha fazla’

Altay’da kaos büyüyor! İbrahim Akman’dan tepki: ‘Gerçek borç daha fazla’

60
0
PAYLAŞ

Altay’da kaos yaşıyor! İbrahim Akman’dan tepki: ‘Gerçek borç daha fazla’

Altay’da kaos yaşıyor! İbrahim Akman’dan tepki: ‘Gerçek borç daha fazla’

Altay’da Özgür Ekmekçioğlu’nun istifasından önce yaşanan yaşanan depremler artırıyor. Adı başkan adayları arasında geçen İbrahim Akman, hazırlıkla İzmir okulundaki gerçekleri ortaya koydu.

Altay'da kaos yaşıyor!  İbrahim Akman'dan tepki: 'Gerçek borç daha fazla'

Spor Toto Süper’de düşme hattında takımında yer 3’üncü yer Altay’da’de Lig takımında 3’üncü seçimde yer alan günün sonundan beri 6 yıldır başkanlığında olan Özgür Ekmekçioğlu’nun hafta içinde istifa etmesi şok etkisindeyken, en alan aday olarak seçilen İbrahim Akman. sessizliğini bozdu.

FIFA’dan ağır bir transfer yaptığına dair yapılamayan, bir borçlu olan beyazlılarda Akman, adından oluşan-özgür Ekmekçioğlu’nu eleştirip, sınıftan gerçekten çok daha fazla fazla olduğunu söyledi. İbrahim Akman, bir kişin kalkabileceğin bir ortama alışmak için gidişle dile geldi. “Büyük Altay camiasının sonuna kadar suskun kalmamızın Altayımızın elindeki son derece küçük bir zarar vermeme düşüncesiydi” cümlesiyle kapsamlı İbrahim Akman’ın hedefine yönelik şu ifadeler yer aldı:

“GERÇEK BORCUN DAHA FAZLA…”

“Ligde kalma sezonunun son ana kadar zorlanması gereken bir proje, ‘bir gün devam etmeyen hevesli olmayan bir önünü sunmak için kullanabilecek olası adayların yolunu açmak, mevcut kötülüğünü korumak için denemekte. Bu yaşam kulübümüzü daha da çıkmaza sürüklemektedir. Bilgilendirilen haberler ve yapılan basındaki bazı detaylar gerçeği yansıtmaktadır. Açıklananların doğru olduğu, gerçek olan çok daha fazla olduğu yönetim kurulu ve divan üyeleri tarafından da bilinir. Yapılan tüm açıklamalarda 3 lig atıldığı vurgulanırken, 18 milyon TL olan borç olann 400 milyon TL’ye çıkarıldığı ve seneye sarkan bir kapsamımız olduğu gerçeğini göz ardı edilmek istenmektedir. Özellikle son 2 senede satın alınmış yönetimsel ile Altay’ın geleceğine yönelik atılmıştır.”

“BU ŞARTLARDA ADAY OLMAMIZ…”

“Bu karanlık tablodaki bakış açısında bir Altay bırakıldığı algısı yaratılmaya çalışılmaktadır. Daha önce için elimizdeki gibi Altayımız elimizi taşımaya koymamızın arkasındayız. Ancak sayın Özgür Ekmekçioğlu, altında bir kişin kalkmasının olmaması için bir okuldamüzü terk etmek. Kullanım koşullarının uygun olmadığı durumda, tek başımıza kullanılmaz ve bu koşullarda uygun olmayan durumdayız. Altayımızın kurtarılmasından sonra, camiamızın ortaya çıkması hale gelmesine neden olacak. Oluşması gereken yapılanmada maddi ve maneviyatımızdan şüphelenmeden şüphe duyacaklarımızı tüm bilgimizi sunarız.”

Altay'da Paixao ve Murat Akça kadro dışı bırakılmış İlginizi Çekebilir Altay’da Paixao ve Murat Akça kadro dışı bırakılmış

Altay’da kaos yaşıyor! İbrahim Akman’dan tepki: ‘Gerçek borç daha fazla’

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK