Antrenörlerin futbol sohbetinde levyeli kavga!

Antrenörlerin futbol sohbetinde levyeli kavga!

68
0
PAYLAŞ

Antrenörlerin futbol sohbetinde levye dövüşü!

Antrenörlerin futbol sohbetinde levye dövüşü!

Trabzon’da 2 futbol kulübünün antrenörü arasında yapılan futbol sohbeti sırasında levye ve yumrukla çıkan kavgada yaralanan teknik direktörler, darp ihbarı alarak birbirlerinden şikayetçi oldu.

Antrenörlerin futbol sohbetinde levye dövüşü!

Olay, dün akşam Hızırbey Mahallesi’ndeki ASKF Stadyumu çevresinde meydana geldi. İddiaya göre, TFF 3. Lig takımı Yomraspor’un altyapı koordinatörü Coşkun Çınar (50) ile futboldan söz eden Trabzon 1. Amatör’den Araklı 1961 Spor Kulübü’nün teknik direktörü Memiş Emin (37) arasında gergin anlar yaşandı. Küme ekipleri ve bir tartışma başladı. Tartışma kısa sürede kavgaya dönüştü. İki antrenör birbirlerine yumruk ve levyelerle saldırdı ve yaraladı. Kafasına aldığı darbe ile kanlar içinde kalan antrenörler, çevredekilerin müdahalesiyle yola çıktı. Hastaneye giden Memiş Emin’in kafasına 12 dikiş atıldı. Başından yaralanan Coşkun Çınar da başka bir hastanede tedavi altına alındı. Taburcu olan ve darp ihbarı alan iki antrenör de polise başvurarak birbirlerinden şikayetçi oldu. Şikayet üzerine soruşturma başlatıldı.

‘İNSAN ÖLDÜRMEYE ÇALIŞTIK’

Mücadeleyle ilgili 2 teknik adam da DHA’ya açıklama yaptı. Antrenör Memiş Emin, kavga ettiği Coşkun Çınar’ın bir yıldır oyuncu istediğini açıklayarak, “Sürekli konuşuyorduk çünkü samimiydik. Bir yıldır benden üçüncü sınıf için bir oyuncu istiyor. 4-5 gün önce benim ve kulüp başkanım hakkında argo konuştu. Dün Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği (TÜFAD) Trabzon Şubesinde buluştuk. Otururken bana hakaret edici sözler kullandı. iyi konuş dedim Bana doğru yürüdükten sonra bir kavga çıktı. Etrafımızdaki insanlar bizi ayırdı. Sonra beni başka bir yere çağırdı. Üzerimden koştu. Yanında biri vardı, engelledi. Sonra levyeyle kafama vurdu. Orada yere düştüm ve kendisi kaçtı. Yoldan geçen biri beni hastaneye getirdi. Kafama 12 dikiş atıldı. Gece 1 de hastaneden taburcu oldum. Bu normal bir olay değildir. Olsaydı konuşurduk çözerdik ama bu cinayete teşebbüs. Ölümle sonuçlanabilirdi. Allah yardım etti, en kötüsünden korudu. Gerekli yerlere şikayette bulunduk. Türk futbolunda böyle teknik direktörler istemiyorum” dedi.

‘İKİ TARAF İÇİN UYGUN DEĞİL’

Yaşananların her iki tarafa da yakışmadığını belirten Coşkun Çınar, olay günü aynı ortamda otururken, görüşme sırasında her zaman olduğu gibi ortamın gergin olduğunu ifade etti. Çınar, “Aramız iyiydi, samimiydik. Görüşme sırasında provokasyon veya küfür yok. Futbol konuşulurken ortam bir anda gerginleşti. O kalkınca ben de kalktım. Önce kafama vurdu, sonra yumrukladı. Dişim kırık, elmacık kemiğim şiş, başım yarılmış. Sonra orada olanlar bizi ayırdı. Yine kavga çıktı, kendimi savundum. Gerekli saldırı raporunu aldım ve şikayette bulundum. Sana kesinlikle hakaret etmedim. Beni kışkırttı. İlk yardımı o yaptı, kurbanım. Bu olay futbolla uğraşan kişiler olarak her iki tarafa da yakışmadı. Böyle bir şey yaşadığım için üzgünüm. Umarım bir daha olmaz” dedi.

Mint Futbol dövüş oyuncusu TFF TRABZON Türkiye

Antrenörlerin futbol sohbetinde levye dövüşü!

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK