Avrupa, Fatih Terim’i ve bu fotoğrafı konuşuyor

Avrupa, Fatih Terim’i ve bu fotoğrafı konuşuyor

96
0
PAYLAŞ

Avrupa Fatih Terim’i ve bu fotoğrafı konuşuyor

Avrupa Fatih Terim’i ve bu fotoğrafı konuşuyor

Sezonun ilk UEFA Avrupa Ligi maçında Türk Telekom Stadı’nda Lazio’yu 1-0 mağlup eden Galatasaray’ın dünyaca ünlü teknik direktörü Sarri’nin Fatih Terim karşısındaki duruşu Avrupa’da gündem oldu.

Avrupa Fatih Terim'i ve bu fotoğrafı konuşuyor

Galatasaray’ın UEFA Avrupa Ligi’nde Lazio’yu 1-0 mağlup ettiği maçta Fatih Terim ile Sarri’yi bir araya getiren kare Avrupa basınında büyük yankı uyandırdı. SÖZCÜ foto muhabiri Hüseyin Çağlar’ın objektifine takılan ve büyük ses getiren bu fotoğraf, hem Galatasaray’ın hem de Fatih Terim’in seviyesini gösterdi. Chelsea, Napoli ve Juventus gibi devleri çalıştıran dünyaca ünlü Lazio teknik direktörü Maurizio Sarri’nin Türk meslektaşının önünde ‘önünde eğiliyorum’ demesi gurur verici.

İMPARATOR SARRI’Yİ YENİYOR

İTALYAN medyası da Fatih Terim ve Galatasaray’ı övdü. La Gazetta dello Sport’un “Lazio nakavt edildi” başlıklı maçında kaleci Strakosha’nın golü Galatasaray’a hediye ettiği vurgulandı. Calcio Mercato, “Sarri, İmparator Terim’in Galatasaray’ına yenildi” ifadesini kullandı. La Repubblica, “Strakosha’nın inanılmaz hatası Sarri’yi mahkum etti.”

SARRI NE DEDİ?

“TERİM İtalya’da silinmez bir hatıra bıraktı. Fiorentina’yı yönettiğinde Floransa’da çok sevilen bir teknik direktördü. Onun gibi tüm büyük koçları inceledim.”

Galatasaray'ın Lazio önündeki futbolu güzel günleri müjdeliyor ilginizi çekebilir Galatasaray’ın Lazio önündeki futbolu güzel günleri müjdeliyor

Avrupa Chelsea Dünya Fatih Terim Fiorentina Futbol Galatasaray İtalya Juventus Lazio Napoli Sözcüsü Telekom UEFA UEFA Avrupa Ligi

Avrupa Fatih Terim’i ve bu fotoğrafı konuşuyor

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK