Digiturk’ten yayın ihalesi ile ilgili açıklama

Digiturk’ten yayın ihalesi ile ilgili açıklama

50
0
PAYLAŞ

Digiturk’ten yayın ihalesi ile ilgili açıklama

Digiturk’ten yayın ihalesi ile ilgili açıklama

Süper Lig’in resmi yayıncısı Digiturk’ten ihale süreci ile ilgili açıklama geldi.

Digiturk'ten yayın ihalesi ile ilgili açıklama

Süper Lig’in yayıncısı Digiturk, ihaleyle ilgili resmi bir açıklama yaptı. Duyuruda, “F’nin kapalı zarf usulüyle iletilen teklifleri kamuoyuna açıklanmasıyla, biz de ticari çıkarlarımıza ve üyelerimizin menfaatlerine uygun olarak düşünülen hareketimiz hakkında.” ifadeleri yer aldı.Digiturk’ten yayın ihalesiyle yapılan açıklamayı şöyle;

Lig’in ve 1. Süper Lig’in 2022 2023 satın alma ile ilgili olarak Türkiye ve satın alım ihalesiyle ilgili olarak Türkiye ve ihale komisyonu tarafından yapılan son açıklama, Futbol materyalleri ve 1. Süper Lig’in 2022 tamamen gerçekleri ortaya koydu.

‘TÜRK FUTBOLUNA HER ZAMAN DEĞER VERDİK’

Kamuoyunun da çok iyi bir satışa sahip olmayan Digiturk olarak, yüksek broşür veren yayıncı satışsız. Öyle ki bazı bazılarda tek teklif veren yayıncı olarak, kulüplere garanti gelir teklif eden tekliflerimiz, ikinci sıradaki tekliflerin iki katıydı. İyileşecek olanın üzerinde yapılacak olan zamanların sizin için değer, Türk futboluna ona tüm yürüyüşa yaklaşmak ve iyi niyetle yaklaştık.

Tüm dünyadan yirmi yıl sonra, Türkiye’de Spor yayınlarına ait programlardan oluşur.

TFF’nin kapalı zarf usulüyle iletilen teklifleri kamuoyuna açıklanmasıyla birlikte, biz de ticari çıkarlarımıza ve üye menfaatlerine uygun hareketlerimizi değerlendiriyoruz.

Digiturk, eğlence, internet, OTT ve diğer geniş kapsamlı olarak pazarlanabilir ve uzun vadeli bir işnaz ve dünya çapında bir medya parçasıyız. Faaliyetlerimizin uzun vadeliliği tek bir incenin ürüne bağlı değil. Alacağımız tüm kararlarda bu göz alıcı olacağımızı, kamuoyunun bilgisine sunarız.

Dünya Futbol internet Süper Lig TFF Türkiye

Digiturk’ten yayın ihalesi ile ilgili açıklama

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK