Fatih Terim: Sorumlu varsa kim olduğu belli

Fatih Terim: Sorumlu varsa kim olduğu belli

81
0
PAYLAŞ

Fatih Terim: Varsa sorumlular belli

Fatih Terim: Varsa sorumlular belli

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, Kayserispor’un 3-0’lık yenilgisinin ardından açıklamalarda bulundu.

Fatih Terim: Varsa sorumlular belli

Süper Lig’in 6. haftasında deplasmanda Kayserispor’a 3-0 yenilen ve 4 maç kazanma hasreti çeken Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, mücadelenin ardından açıklamalarda bulundu.

Fatih Terim’in farklı bir yenilgi sonrası sözleri şöyle;

– Muhtemelen Hikmet Hoca röportajda söylemiştir, madem bu kadar kaldı, daha fazla anlatmayacağım. Bana açıkladığın için teşekkür ederim. Biz Galatasaray takımıyız, çok gördük böyle şeyler. Nasıl başa çıkacağımızı biliyoruz, biliyoruz. Eski günlerimize veya oynadığımız çok güzel maçlara döneceğimiz kesin.

– Galatasaray taraftarları doğru yolda olduğumuzu bilmeli. Sonuçlar yanlış olabilir, bize yardımcı olmayabilir. Bunları bir kenara bırakacak tecrübeye ve Galatasaray desteğine sahibiz. Kötümser olmanın anlamı yok. Bazen futbolda böyle olur, istediğini alamazsın. Her oyuncunun ne yapmak istediğini bilecek kadar Galatasaraylıyız.

– 1 Ocak’ta bambaşka bir Galatasaray’ın olacağını görecekler. Burada sorumlu biri varsa kim olduğu bellidir. Bunu söylüyorum.

Galatasaray, Kayserispor karşısında direnemedi: Fark geldi! ilginizi çekebilir Galatasaray, Kayserispor karşısında direnemedi: Fark geldi!

Fatih Terim Futbol Galatasaray İstanbul Kayserispor Süper Lig

Fatih Terim: Varsa sorumlular belli

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK