Fenerbahçe’den Miha Zajc ve dolandırılma açıklaması

Fenerbahçe’den Miha Zajc ve dolandırılma açıklaması

111
0
PAYLAŞ

Fenerbahçe’den Miha Zajc ve dolandırıcılık açıklaması

Fenerbahçe’den Miha Zajc ve dolandırıcılık açıklaması

Fenerbahçe Kulübü, Sloven futbolcu Miha Zajc’in Empoli’den transfer ücretinin ödenmesi sırasında dolandırıldığı iddiasına yanıt verdi.

Fenerbahçe'den Miha Zajc ve dolandırıcılık açıklaması

Fenerbahçe, Miha Zajc’in bonservis bedelinin ödenmesiyle ilgili iddialara yanıt verdi. Empoli’ye Zajc transferinde 830.000 avroluk son kısmın Hollanda merkezli bir araç ticaret şirketine yatırıldığı iddia edildi. Bu şirketin Empoli hesaplarına benzer bir e-posta adresiyle Fenerbahçe’den para istediği iddia edildi. Sarı-lacivertli kulüpten yapılan yazılı açıklama şöyle:

“Son günlerde Hollanda Gelderland bölge mahkemesinde kazandığımız bir davanın ardından dijital ve yazılı basında yabancı medya kaynaklı olarak gündeme gelen bir haberin kamuoyuna duyurulması ihtiyacı doğdu. 31 Ocak 2019 tarihinde Miha Zajc’in İtalya’nın Empoli kulübünden transfer ettiğimiz transfer ücretinin son taksitinin 830.929.50 Euro tutarındaki Empoli banka hesabına yatırılması için işlem yapılmıştır.

9 Ekim 2020 tarihinde Empoli FC’den gelen ödeme talebinin ardından fatura adresini inceleyen Kulübümüz yetkilileri, söz konusu tutarın Hollanda merkezli bir araç alım satım firmasının hesabına aktarıldığını belirleyerek bu tutarın iade edilmesini talep etmiştir. şirketten. Hollanda menşeili şirketin geri ödeme yapmayı reddetmesi nedeniyle kulübümüz kısa sürede ilgili şirket hakkında Hollanda mahkemesi nezdinde şikayette bulundu ve ödenen ücretin iadesi için mahkemeye başvurdu.

4 Ağustos 2021’de Hollanda’nın Zupthen kentindeki Gelderland bölge mahkemesi, söz konusu şirkete kulübümüze geri ödeme yapmasına karar verdi. Geri ödeme süreci başlatılmış ve bu doğrultuda ilgili şirkete yönelik tüm yasal yaptırımlar kulübümüz lehine gerçekleştirilmiştir.”

Fenerbahçe'de sezona damga vuran isim Kim Min-jae!  'Korean Tank' herkesin ağzında... ilginizi çekebilir Fenerbahçe’de sezona damga vuran isim Kim Min-jae! ‘Korean Tank’ herkesin ağzında…

Fenerbahçe’den Miha Zajc ve dolandırıcılık açıklaması

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK