Gheorghe Hagi: Galatasaray onlara sabır göstersin

Gheorghe Hagi: Galatasaray onlara sabır göstersin

82
0
PAYLAŞ

Gheorghe Hagi: Galatasaray onlara sabır göstersin

Gheorghe Hagi: Galatasaray onlara sabır göstersin

Farul Constanta Teknik Direktörü Gheorghe Hagi, Galatasaray’ın yeni transferleri, Rumen oyuncular Morutan ve Cicaldau ile ilgili olarak, “Çok çalışmaları gerekiyor. Uyum sağlamaları gerekiyor. Oynadıkları maçlarda Galatasaray’da olmayı hak ettiklerini gösterdiler. Zamana ihtiyaçları var. “

Galatasaray, Florya Metin Oktay Tesisleri’nde Gheorghe Hagi’nin çalıştırdığı Rumen Farul Constanta ile hazırlık maçında 3-1 mağlup oldu.

Hagi, mücadelenin ardından basın mensuplarının sorularını yanıtladı. İstanbul’a döndüğü için mutlu olduğunu belirten Hagi, “Eve döndüğüm için mutluyum. Antrenman maçı için geldim. Hocama (Fatih Terim) teşekkür ederim, hazırlık maçını kabul etti. Ekip olarak daha yolun başındayız. Daha yeni kuruluyoruz. Yeni bir zihniyete ihtiyacımız var. Tecrübe kazanmak için çok iyi bir maçtı. Öğrenecek çok şeyimiz var. İlk turdan çok şey öğrendik. Bizim için çok iyi bir maçtı. Galatasaray için iyi bir antrenman oldu sanırım. İstanbul’a döndüğüm için mutluyum. “İki gün olmasına rağmen çok mutluyum” dedi.

“GALATASARAY’DA OLMAYI HAK ETTİKLERİNİ GÖSTERDİLER”

Sarı-Kırmızılılar, Rumen oyuncular Morutan ve Cicaldau’nun yeni transferleri hakkında konuşan Gheorghe Hagi, “Romen futbolcuların çok çalışması gerekiyor. Uyum sağlamak zorundalar. Oynadıkları maçlarda Galatasaray’da olmayı hak ettiklerini gösterdiler. Zamana ihtiyaçları var” dedi.

İki oyuncunun Galatasaray’a transferinde bir rolü olmadığını söyleyen Rumen teknik adam, Morutan ile yaptığı karşılaştırmayla ilgili bir soruya, “Böyle bir karşılaştırma yapılmamalı. genç ve yetenekli bir futbolcudur. Biraz sabır ve zaman alır. Yavaş yavaş kendini kanıtlayacaktır.”

Galatasaray, Hagi'ye yenildi ilginizi çekebilir Galatasaray, Hagi’ye yenildi

Türkiye’de her zaman karşılaştırılan Hagi mi yoksa Alex mi olduğu sorulduğunda Gheorhge Hagi, “Sahada konuştum. Cevaplayabileceğim bir soru değil. Kendimi sahada kanıtladım. Sahada tarih yazdım. Bu konuları konuşmayı başkalarına bırakıyorum.”

Galatasaray taraftarını çok sevdiğini belirten Hagi, “Onların da beni sevdiklerini biliyorum. Her zaman takımın yanında ol. Galatasaray onlarla daha güçlü olacak” dedi.

Son olarak bir basın mensubu Hagi, ‘Bir gün hedef Türkiye var mı?’ sorusuna “yüzde 100” yanıtını verdi.

Fatih Terim Futbol Galatasaray istanbul Romanya Türkiye

Gheorghe Hagi: Galatasaray onlara sabır göstersin

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK