Göztepe’nin yeni hocası Nestor El Maestro: ‘Yarım yıldır takip ediyorum’

Göztepe’nin yeni hocası Nestor El Maestro: ‘Yarım yıldır takip ediyorum’

69
0
PAYLAŞ

Göztepe’nin yeni teknik direktörü Nestor El Maestro: ‘Yarım yıldır takip ediyorum’

Göztepe’nin yeni teknik direktörü Nestor El Maestro: ‘Yarım yıldır takip ediyorum’

Göztepe’nin yeni teknik direktörü Nestor El Maestro, takımla ilk antrenmanına çıkarak kulübe gelişiyle ilgili açıklamalarda bulundu.

Göztepe'nin yeni teknik direktörü Nestor El Maestro: 'Yarım yıldır takip ediyorum'

Süper Lig takımlarından Göztepe ile 2 yıllık sözleşme imzalayan Sırp Teknik Direktör Nestor El Maestro, ilk antrenmanına çıktı. Urla Adnan Süvari Tesisleri’nde basına konuşan 38 yaşındaki teknik adam, bir kulübe gollerle geldiğini söyledi. Göztepe ile daha önceki dönemlerde temas kurduğunu belirten Maestro, “Aslında 3 gün öncesine kadar Suudi Arabistan’daydım, 10 gün öncesine kadar çalışıyordum. Bu işbirliğini gerçekleştirmek çok hızlı olmadı. Ancak belli bir süre öncesine kadar görüşmeler vardı” dedi.

Süper Lig’i değerlendiren Maestro, “Avrupa’daki Süper Ligler birbirine benziyor. Göztepe’ye gelince, kulübü yaklaşık yarım yıldır takip ediyorum. Temasa geçtik ama hem kulüp hem de ben farklı yollara saptık. Göztepe’nin maçlarını ve sonuçlarını yakından takip ettim. Ben de özetleri takip etmeye çalıştım. Sonrasında Göztepe ile yollarımız kesişti ve ben de onu takip etmeye devam ettim.”

“İYİ BİR PERSONELİMİZ VAR”

Maestro hedefleri ile ilgili şunları söyledi: “Amacım elbette burada başarılı olmak. Yönetimimiz için çalışıyoruz, taraftarlarımız için çalışıyoruz. Bunun için savaşıyoruz. Harika bir ekip, harika bir toplulukla birlikteyiz. Bunun için her hoca gibi büyük hedeflerim olacak. Takımımızı daha çok noktaya getirmek, daha iyi yerlere getirmek ve daha üst sıralara taşımak için elimizden geleni yapacağız. İstek ve talepten ziyade transferde iyi şeyler yapmanın zamanı geldi. Zor bir zamanda geldik. İyi bir kadromuz olduğunu biliyorduk. Elimizdeki bu kadro ile en iyi sonuçları almaya çalışacağız. Göztepe’nin 3-4 taraftarla oynadığı maçı izledim, ne kadar büyük bir taraftar olduğunu biliyorum. Umarım ben buradayken dolu tribünlerin önünde oynayabiliriz. Biz çok iyi bir kulübüz, iyi taraftarlarımız var. Bir antrenör için tüm şartlar var. ”

Avrupa Göztepe Süper Lig Suudi Arabistan FAN tweet Twitter Urla

Göztepe’nin yeni teknik direktörü Nestor El Maestro: ‘Yarım yıldır takip ediyorum’

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK