İsmail Kartal: Trabzonspor maçı gelecek için bir başlangıç olabilir

İsmail Kartal: Trabzonspor maçı gelecek için bir başlangıç olabilir

39
0
PAYLAŞ

İsmail Kartal: Trabzonspor maçı gelecek için bir başlangıç ​​olabilir

İsmail Kartal: Trabzonspor maçı gelecek için bir başlangıç ​​olabilir

Fenerbahçe Teknik İsmail Kartal Trabzonspor maçı öncesi hazırlık, ”Bu maç Fenerbahçe’nin birlikteliği, geleceği için bir olabilir” kullanımı.

İsmail Kartal: Trabzonspor maçı gelecek için bir başlangıç ​​olabilir

Fenerbahçe Teknik İsmail Kartal, Süper Lig’in 28. haftasında Trabzonspor ile yapacakları karşılaşmayı, sarılacivertli taraftarların destekleriyle oynayacaklarını söyledi.

Maçın hazırlıkları için Can Bartu Tesisleri’nde basın mensuplarıyla bir araya gelen Kartal, “Trabzonspor maçı ve zor bir karşılaşma. Planlarımız var. Trabzonspor iyi ama biz de iyiyiz. Kendi adaylarımızın geleceğinde, onlar için bizim katacağı enerjiyle, arızalı bizler için çok iyi mücadele ve bizim için insanlarımız ile ilgili sorunla en iyi şekilde. Taraftarlarımız takımımıza lütfen güvensin, inansın. 90 dakika destek vermelerini istiyorum. merak etme mahcupz. Bu maç Fenerbahçe’nin birlikteliği, geleceği için bir başlangıç ​​olabilir. memnun kalacak bir futbol ve karakter ortaya koyacaksak arkasının gelebileceğini düşünüyor. Bu camianın en büyük taraftarları. Pazar günü onları bekliyorum. Bu maçı taraftarlarımızla oynayacağız” ifadelerini kullandı.

‘ELİMİZDEKİ OYUNCULARLA EN İYİSİNE ULAŞABİLMEK BİZİM HEDEFİMİZ’

Kazanma gösterisini elde gösterime değinen 60 teknik adam, şöyle devam etti: “Son 3 maçı kazandı. Kaybettiğimiz birkaç maçı daha kazanabilirdik diye düşünüyorum. Slavia Prag maçlarını kabullenebilecek durumdayız, burada çok başarılılar ama lig ve kupa maçlarını oyun olarak kazanabilirdik. Elimizdeki oyuncularla en iyisine sahip olmak bizim hedefimiz. Fenerbahçe ruhuyla mücadeleye gideceğiz. Takım oyuncularınla ​​iletişimde çok daha iyi durumda olmanız. Maç kazanmanın alacağına güvenip yerine düşmek ve üzerine koymaya devam etmek. Dünden dünden bir anda. Zaman yarışıyoruz. İyi ilerliyoruz diye düşünüyorum.”

‘ARDA GÜLER KONUSUNDA SÖYLEMEK İSTEDİĞİM ÇOK NET’

Kartal, “Arda bizim evladımız. İçten yetenekli bir inanım. Cümleleri cımbızla başka bir şey anlatmak doğru değil. Söylemek çok net. Arda bu caminin evladıdır. Bizden önceki hocalarına destek verdim, ilk 11’de oynattık, camiamız dalarını gösterdiler. Ertuğrul’u (Çetin), Çağtay’ı (Kurukalıp) da oynattık. Hepsi bizim değerlerimiz. olgunun futbol ikliminde genç oyuncuları korumak, olması, Fenerbahçe’nin futboluna olumlu olması için gerekli iyi planlanması gerekir. Hangi gece Arda’yı 11’de yapabiliriz diye planlıyoruz. Arda’nın incelemesi olarak anatomisi gelişmeye devam ediyor. Daha fazla güçlenmesi gerekiyor, eksikleri var. Arda oynayacak, bundan sonra takım için önemli bir oyuncu olacak. Maçına zamanına göre oynayacaktır. Benim ve ne iddiam belli.” değerlendirmesinde bulundu.

‘ARDA GÜLER’İN YERİ GELİNCE OYUN İÇİNDE POZİSYONU DEĞİŞECEK’

Göreve uyumları 53 altyapı altyapısından 12 oyuncunun A idda yerleşecek olan takım ustası, “İrfan Can Kahveci bizim için bir oyuncu. Altyapıda Arda 8-10 ve içlerinde oynadılar. İkisiyle de konuştuk. Arda’yı biraz içte oynattıktan sonra İrfan ile yerleşebilirsiniz. Takımdaki abileri de Arda’ya çok yardımcı oluyor. Bunlara alışacak, yeri gelecek oyun içinde olacak. O da ona uyum sağlanacak. İrfan da Arda’yı oyun içinde yönlendirdi.” biçim görüş belirtti.

‘EKSİKLERİMİZE RAĞMEN 7 MAÇTA 14 PUAN ALDIK’

İsmail Kartal, eksiklere ligde 7 karşılaşma 14 puanlarını hatırlattı. Eksikler açısından daha fazla düşünülebilecek durumda olan Kartal, “7 sınıf puan almışız, daha uygun olabilir. Bunun için yapılıyor yapıyoruz.” diye konuştu.

‘ÜSTÜMDE HİÇBİR BASKI YOK’

“Üstümde hiçbir baskı yok, ben bu sistemi oynayan, benimsemiş bir hocayım. Bu yolumuza devam ediyor. Elimizdeki dört dörtlük oyun içinde skora göre geçişler olabilir ama şu an dörtlüden vazgeçmeyeceğiz. Savunmada mücadele ediyoruzla ilgili oyuncularla görüşüyoruz, yapmaları gerekenleri yapıyoruz. 7 maçta oynadık, 6’sında gol yedi. Demek ki ki biz gol yemekte rakibe fazla alan bırakıyoruz. Bize gol atmanın zorluğuna sahiplenmemiz gerekiyor. geliştirmek için çalışıyoruz.”

‘HAK EDENİ OYNATMAYA ÖNEM VERİYORUM’

İsmail Kartal, forma adaleti konusunda hassas davrandığını belirtti. Oyuncularıyla saygıya dayalı bir iletişimleri çizim çizen Kartal, “Burada hak edeni oynatmaya çalışıyorum. Takımdaki birliktelik çok iyi. Oyuncular bizim yol arkadaşımız. Her şeyi bunlar. Sağ olsunlar buna bir cevaplar veriyorlar. Oyuncularımızla iyi diyaloglar var. çok iyiyiz. Şu anda geçen günlerin umutlarının üzerine çıktı. Hastalık hastalık, sakatlık için kalacak durumda ama gidecek kapasiteleri de var.” kullanımları.

‘LİGİ İYİ BİR YERDE BİTİRMEYİ AMAÇLIYORUZ’

Ligi iyi bir yerde bitirmeyi düşündüklerini Kartal, şunları kaydetti: “Fenerbahçe’nin aktar bitmez. Şu anda ligi en iyi yerde hedefindeyiz. Liderle bu hafta kendi evimizde oynayacağız. Sezon öncesi tüm maçları kazanmaya yönelik. Taraftarlarımızın da takımları bu ligi en iyi yerdesi. Seneye bu Avrupa kupalarına gitmesini sağlamamız gerekir. Bir yandan da gençlerimiz monte ettik. Sezon sonu buraya transferler olacak.”

‘SEZON SONU İÇİN BAŞKAN ALİ KOÇ İLE ŞU AN GÖRÜŞMEDİK’

İsmail Kartal, sezon sonu için başkanlar Ali Koç ile bir görüşme, tüm dünyadaki tüm takımların en iyi yerde tamamlaması ve lig bitince ayrıntılı bir rapor hazırlayacağını ifade etti.

‘İSAK VURAL’IN GELİŞİMİNE KATKI SAĞLAYACAĞIZ’

Kartal, sarı-lacivertlilerin yeni transferi İsak Vural için ise bunu aktardı: “Tüm transferden haberim var. Buranın içinde olacak. İsak Başı, onun zamanının vurguladığı sistemimiz Kulübümüzün bir parçasıdır. Bizimle olacak İsak ama alt yaşta oynayacak. Standart alışması, adapte olması gerekiyor. Gelişimine katkız. Fenerbahçe’de tüm yapabilecek düzeyde. Taktik güvenlik da burada olması daha büyük önem arz ediyor. İyi bir gelecek, Arda gibi çok değerli bir oyuncu olabilir. Tanrı’nın bize yardım etmesi. Bizim görevimiz bu.”

‘İYİ BİR MESUT ÖZİL HER ZAMAN OYNAR’

İsmail Kartal, futbolcusu Mesut Özil’in bir dünyadan faydalanmak istediğini dile getirdi. Mesut bu hastalik ve hastalik hastalik gerisinde esnasut bu hasta en oyunculardan. Bir dünya yıldızı. Ondan en yüksek verimle görevliyim. Kim Mesut gibi bir silahı kullanmaktır. Adaletli olmam var, forma adaletine inanmak. Mesut otobüs kaptanı. Sahada her şeyi yapacaklarını yapması ilk önce ve bunu da da. Bu en iyi sonucu alabilirz. Trabzonspor maçında kadroya alınabilir. İyi Mesut her zaman burada oynayacağını düşünüyorum.” ifadelerini ifade etti.

‘PELKAS’IN FORMUNUN YÜKSELMESİNDEN MEMNUNUM’

Pelkas’ın okuduğundan memnun kaldığından, Kartal’dan memnun kalacak, bitecek gibi gelecekle görüşüldüğünden ve ilerlemeden ilerleme kat kaydı kaydetti. Gölcü oyuncu Enner Valensiya’nın 1-2 hafta sahalardan ayırtından da sözlerine ekledi.

Ali Koç Avrupa Dünya Fenerbahçe Futbol İrfan Can Kahveci Kasımpaşa Mesut Özil oyun oyuncu pazar Süper Lig Trabzonspor transfer Valencia

İsmail Kartal: Trabzonspor maçı gelecek için bir başlangıç ​​olabilir

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK