Mustafa Denizli’den TFF’ye sitem: Birini bulamadı herhalde

Mustafa Denizli’den TFF’ye sitem: Birini bulamadı herhalde

55
0
PAYLAŞ

Mustafa Denizli’den TFF’ye sitem: Sanırım birini bulamamış

Mustafa Denizli’den TFF’ye sitem: Sanırım birini bulamamış

Altay Teknik Direktörü Mustafa Denizli, A Milli Futbol Takımı teknik direktörü ile ilgili sorulan soruya sitemli bir yanıt verdi.

Mustafa Denizli'den TFF'ye sitem: Sanırım birini bulamamış

Süper Lig’de İzmir derbisinde Göztepe’yi 2-1 mağlup eden Altay’ın teknik direktörü Mustafa Denizli, maçın ardından açıklamalarda bulundu.

Süper Lig’deki İzmir derbisinin Türk futbolu için büyük bir kazanım olduğunu belirten Mustafa Denizli, “Yıllarca kaptanlığını yaptığım Altay’da Göztepe’ye karşı çok önemli maçlar oynadık. İki takım arasındaki rekabet benim için her zaman sahada olmuştur. Futbol kariyerim boyunca en önemli arkadaşlarım hep Göztepeli kardeşlerim oldu.”

A Milli Futbol Takımı hakkında sorulan soruyu yanıtlayan Mustafa Denizli, “Fatih Terim Şenol Güneş hakkında net açıklamalar yaptı. Bu konuda bir şey söylemeye gerek yok. Sanırım Türkiye Futbol Federasyonu, Türkiye’de milli takıma liderlik edecek nitelikli birini bulamamış” dedi.

Karşılaşmanın ilk yarısını penaltıların belirlediğini belirten Denizli, “Çok yüksek bir tempoya gittik. Penaltıdan sonra biraz tökezlemiş gibiydik. İkinci yarıda maçı geri döndürmemek imkansızdı. Kalemizde zaman zaman karşı ataklar gördük. Altay topluluğu için önemli bir sonuçtu. Umarım bu yarışma hep böyle güzelliklerle devam eder” dedi.

Altay-Göztepe maçında uzatmadan 3 puan!  Süper Lig'de 18 yıl sonra İzmir derbisi ilginizi çekebilir Altay-Göztepe maçında uzatmadan 3 puan! Süper Lig’de 18 yıl sonra İzmir derbisi

Altay Denizli Fatih Terim Futbol Göztepe Güneş izmir Şenol Güneş Süper Lig TFF Türkiye

Mustafa Denizli’den TFF’ye sitem: Sanırım birini bulamamış

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK