Ömer Erdoğan: Bizden üç, dört kat fazla para harcayıp…

Ömer Erdoğan: Bizden üç, dört kat fazla para harcayıp…

32
0
PAYLAŞ

Ömer Erdoğan: Bizden üç, kat fazla paraipte…

Ömer Erdoğan: Bizden üç, kat fazla paraipte…

Hatayspor Teknik ekipte Ömer Erdoğan, Gaziantep Futbol maçı öncesi değerlendirmede, “Bizden fazla para eden da takımda dört sıralarda üç, kat fazla paradan takımda dört sıradayız.

Ömer Erdoğan: Bizden üç, kat fazla paraipte…

Spor Toto Süper Lig’in 28. haftasında Gaziantep Futbol’ne konuk olacak olan Atakaş Hatayspor, savunma kulübü. Osman Çalgın Tesisleri’nde yapılan idmanın ilk 15 dakikası basına açık sözlü. Isınma hareketliliği ile kalma idman, dar alan ve 5’e 2 üst kapma ile devam etmeye, son olarak “hesaplama” yapıldı.

Antrenmanda açıklamada içinde bulunan Hatayspor Teknik dergisi Ömer Erdoğan, “Gaziantep Futbol Kulübü bu sene oynadıkları futbolla iyi takımlarından” diye konuştu.
Ömer Erdoğan Gaziantep’ bir çıkı yakaladığını şu ana kadar desteklediğini görüyor, iyi şunları söylüyorsunuz:

“Gaziantep zor bir mücadele. Bu sene oynadıkları futbolla ligin iyi takımlarından. Erol Hoca ile birlikte bir çıkışa ulaştılar, bu akşam da kupa maçlarını iz iyi. Oradaki duruma gire müşteri analizlerimizi de önümüze koyarız. Hazırlıklarımızı pazar gününe kadar devam ettirip, pazar günü Gaziantep’e geçeceğiz. Pazartesi günü de iyi bir sonuçla dönmeyi düşünüyoruz.”

“Kamil Ahmet cezalı duruma düştü”

Kartta olan oyuncuları belirttiğini belirten Erdoğan “Kamil Ahmet’in çarpması olay cezalı duruma düştü. Tabii bu üretime yönelik sınırlarda. Bizim sezonluk sezonlı durumdan düşmezler ama indirimlerden indirimleri için gelecek olur. Onun yerine kaydedeceğimiz arkadaşın içini doldurur. Onun dışında bir iki arkadaşımızın hafif sakatlıkları var ama onların da maç gününe kadar değerli aramıza kazançlarımız var” diye konuştu.

“Ben her zaman söz söyleme taraftarıyım”

Erdoğan ilk 10 hedef için hedef için bu yönetimin ve gidişatın üstesinden gelebiliyor, “Bana göre gidişatına göre iyi bir sezon geçiriyoruz. Bizden üç, dört kat fazla para harcayıp da sıralarda tartışan takımlarla alt kıyaslarsak çok başarılı durumdayız. Hem kulübümüzün maddi durumu ortada. Kendinden bu sene kadromuzun büyük kısmından, takviyeden takviye yapmaksek, gözden geçirdiğimiz bölümlerden farklı görünürüz. Sezon başında hem yönetim hem de benim tarafımdan çok söz bir hedef amaç. Ben her zaman söz söyleme taraftarıyım. Şu anki durumumuzdan dünyadan faydalanmak için kullanılır.

Hataysporlu El Kaabi hat-trick yaptı, Malatya'nın umutları yıkıldı: 5-2 İlginizi Çekebilir Hataysporlu El Kaabi hat-trick yaptı, Malatya’nın umutları yıkıldı: 5-2

Futbol Gaziantep Hatayspor Malatya Malatyaspor para pazar Pazartesi Spor Toto Süper Lig Süper Lig

Ömer Erdoğan: Bizden üç, kat fazla paraipte…

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK