Şampiyonluk için kadro şekillendi! 2022 model Fenerbahçe

Şampiyonluk için kadro şekillendi! 2022 model Fenerbahçe

60
0
PAYLAŞ

Şampiyonluk için kadro kuruldu! 2022 model Fenerbahçe

Şampiyonluk için kadro kuruldu! 2022 model Fenerbahçe

3-4-3 dizilişinde rotasını belirleyen Vitor Pereira, sol kanat dışında alternatif bir kadro oluşturdu. Gençler de deneyimli yıldızlarla şans bulacak ve forma rekabeti olacak.

Şampiyonluk için kadro kuruldu!  2022 model Fenerbahçe

FENERBAHÇE’de Z Raporu… Vitor Pereira’yı mutlak şampiyonluk hedefiyle göreve getiren ve Caulker dışında 9 transfer yapan sarı-lacivertli ekip, 2022 model kadrosuna açıklık getirdi. Genç ve tecrübeli isimlerin harmanlandığı kadroda altyapı etkisi hissediliyor. Kanarya’daki resmi maçlarla dört ismin yeri sağlam olurken, diğerleri forma için büyük bir rekabet içinde. Pereira; Altay, Tisserand, Kim ve Szalai’yi yenilmez görüyor. En büyük mücadele orta saha ve hücum hattında yaşanacak. Genç isimlerle birlikte 23 oyuncu forma için mücadele edecek. Genç oyuncular genellikle ligde, Avrupa’da ve kupa maratonunda bir şans bulacaklar.

NAZIM YARALANDI

Sarı Kanarya, Sivas maçı için hazırlıklarına devam etti. Milli futbolcusuz yapılan antrenmanda rutin program uygulandı. Antrenman boyunca Pelkas ve ilk bölümde Novak.
ekiple çalıştı. Serdar ve yaralı Nazım’ın tedavisine devam edildi. Ferdi ve Sosa özel bir program uyguladı.

JOKER FUTBOL OYUNCULARI

NOVAK, Luiz Gustavo, Nazım ve Valencia da joker oyuncular olacak. Zaman zaman Novak sol kanatta, Gustavo stoperde, Nazım sağ kanatta ve Valencia sağ kanatta görev yapacak.

Altay Avrupa Fenerbahçe Luiz Gustavo oyuncusu Sivas transfer Valencia

Şampiyonluk için kadro kuruldu! 2022 model Fenerbahçe

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK