Söz sırası olay adam Sinan Gümüş’te!

Söz sırası olay adam Sinan Gümüş’te!

64
0
PAYLAŞ

Sıra adam Sinan Gümüş’te!

Sıra adam Sinan Gümüş’te!

Fenerbahçe kadrosundan ihraç edilen Sinan Gümüş, sosyal medya hesabından açıklama yaptı. 27 yaşındaki futbolcu, “Kendimi hiçbir zaman Fenerbahçe’den büyük görmedim ve Fenerbahçe’de olmaktan her zaman gurur duydum” dedi.

Sıra adam Sinan Gümüş'te!

Fenerbahçe’den ihraç edilen ve transfer döneminde hiçbir kulüple anlaşamayan Sinan Gümüş, sosyal medya hesabından bir açıklama yayınladı. Sarı-lacivertli taraftarlara seslenen Gümüş, şu ifadeleri kullandı:

– Sevgili Fenerbahçe Taraftarları! Son günlerde hakkımda pek çok haber çıktı, pek çok ‘bilgi’ başlığı altında dedikodular yayıldı. Ama sadece gerçekleri sizinle paylaşmak istiyorum. Fenerbahçe’ye geldiğimde kamuoyuna açıklanmayan büyük fedakarlıklar yaptım ve bundan hiç pişman değilim. Fenerbahçe gibi büyük bir kulüp seni istiyorsa fedakarlık yapmalısın. Bu fedakarlığı hem maddi hem de manevi olarak sonuna kadar yaptım.

– Kamuoyunda çizilen Sinan Gümüş profili doğru olsaydı, anlatılmaya çalışıldığı gibi sadece maddi şeylere öncelik veren biri olsaydım, Cenova’da bana sunulan son derece cazip koşulları bir kenara bırakıp hayatıma orada devam etmezdim.

Fenerbahçe'de 17 isim kaldı, sadece Sinan Gümüş kaldı!  Başkan Ali Koç dediğini yaptı... ilginizi çekebilir Fenerbahçe’de 17 isim kaldı, sadece Sinan Gümüş kaldı! Başkan Ali Koç dediğini yaptı…

– Her zaman olduğu gibi elimden gelenin en iyisini yapmaya çalıştım ama kulübümün birkaç hafta önce aldığı karara saygı duymaktan başka seçeneğim yoktu.

– Son zamanlarda birçok kulüp benimle ilgilendi. Her futbolcu gibi ben de gideceğim kulüp için özgür irademi kullanmak istedim. Tek istediğim herkesin mutlu olacağı ve kariyerime devam edebileceğim bir çözümdü. Benimle ilgilenen kulüplerin çoğuna karşı olumlu bir tavrım olmasına rağmen ne yazık ki transferi gerçekleşmedi ve benim taleplerim kesinlikle sebep olmadı.

– Kendimi hiçbir zaman Fenerbahçe’den büyük görmedim ve Fenerbahçe’de olmaktan her zaman gurur duydum. Tüm bunlara rağmen profesyonel bir futbolcu olarak görevime devam edeceğimi ve ihtiyaç halinde kendimi göreve hazır ve hazır tutacağımı tüm kalbimle bilmenizi isterim.”

Ali Koç Fenerbahçe Futbol Haberleri sosyal medya transferi

Sıra adam Sinan Gümüş’te!

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK