Tahir Kıran: ‘Bu durum düzelmezse Türk futbolunda deprem yaşanacak’

Tahir Kıran: ‘Bu durum düzelmezse Türk futbolunda deprem yaşanacak’

48
0
PAYLAŞ

Tahir Kıran: ‘Bu durum düzelmezse Türk futbolunda deprem yaşanacak’

Tahir Kıran: ‘Bu durum düzelmezse Türk futbolunda deprem yaşanacak’

Çaykur Rizespor Başkanı Tahir Kıran, Galatasaray maçında yaşananlarla ilgili tepkili açıklamalarına bir yenisini ekledi. Galatasaray maçında takımından çekilmediğini söyleyeceğini söylüyor Kıran, “Bu durumu düzeltmetiler düzelttiler, eğer düzeltmezlerse Türk futbolunda büyük bir deprem olacak” dedi.

Tahir Kıran: 'Bu durum düzelmezse Türk futbolunda deprem yaşanacak'

Rizespor Başkanı Tahir Kıran, “Galatasaray maçındaki üretime gerek yok. Tartışılacak bir karar yok. Ben zaten takımı neden sahadan gerçekten pişman oldum. Türk futbolunda böyle bir rezalet bir daha da görülmez” dedi.

Rizespor Kulüp Başkanı Tahir Kıran, basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Geçen hafta gerçekleşen Galatasaray maçında ve bir karşılaşmasında ev içindeki yapacakları Giresunspor hakkında açıklamalarda bulunan Kıran, kararlarıyla Rizespor’daki bir operasyonun düzenini vurgulayarak, Giresunspor karşılaşmasında bir yarışmaya yorumlandığını ifade etti.

“TAKIMI SAHADAN ÇEKMEDİĞİME PİŞMANIM”

Galatasaray maçı sırasında gerek gelen yanıtlayankur Rizespor Başkanı Tahir Kıran, “Galatasaray maçındaki görüşmede yok. Tartışılacak bir karar yok. Ben zaten takımı neden sahadan gerçekten pişman oldum. Türk futbolunda böyle bir rezalet bir daha da görülmez. Artık o maçı bırakalım düşünüyor. Yaşanmışlar. Tabii ki futbol federasyonu bir yapacaktır. bu insanların emeğini çalmak kolay iş değil. Türkiye Futbol Federasyonu ve MHK Gereklini yapacaktır diye düşünüyor” dedi.

“BU DURUM DÜZELMEZSE DEPREM YAŞANACAK”

Yaşananlar yaşanmazsa Türk futbolunda bir deprem yaşanacağını söyleyen Kıran, “Biz 24 haftadırıyoruz. 24 Çaykur Rizespor kulübü haftadır operasyon yapılıyor. İnşallah bitecek. Bitmezse tuvaleten var. Bir yanda bu kadar oynanmaz. Ama ben onun sebeplerini dersi. Bunun sebebini anlamam. Neyin nereden iyi biliyorum. onlara bir zamanı tanıyorum. Bu durumda düzeltmeler düzelttiler, düzeltmezlerse Türk futbolunda büyük bir deprem yaşanacak” kullanımlar.

“HERKES AKILLI OLSUN”

Rize yapılanların yayında tartışılmadığının yanlış olduğunu bildiriyor Tahir Kıran, “O penaltı doğru mu, bu penaltı doğru mu diye artık gerek yok. Bizim maçlarımızı zaten bir canlı yayında yayınlıyorlar, bir de görüşmen sonra bir kez yayınlıyorlar. Ne bir konuşuluyor ne bir karar konuşuluyor. Örneğin Galatasaray maçında Gedson’un kaval kemiğinden adam kramponun tabanıyla basıyor, gidiş karar verilecek. Bunu görüntüsü dahi koymuyorlar. Çok enteresan işler oluyor. Ama Galatasaray’ı kullanmak için gerek yok Galatasaray kendini kurtarır. Hak eden kazansın. Artık artık memleketine, vatanına insanlara hizmet etsin. Memleketin, vatanına hizmet etmeyenler de benim için haindir. Kimse hainlik damgasını yemek. Herkes akıllı olsun” şeklinde konuştu.

“BİZE YAŞATILANLARI GÖRÜYORLAR”

Rizespor taraftarına da çağrıda bulunan Kıran, taraftarlarından memnun olduğu için. Onları gerçekleştiriyor. Taraftar takımına sahip çıkıyor ve bu olaylardan sonra ne yaptığınızı daha iyi gördüler. Bu sahadan sonra taraftarımız Rizespor’a 5 elle değil 15 elle sarılacak. Bize yaşatılanları alanlar. Herkes takımına, memleketine çıkacak. bizim vatanımız, bizim memleketimiz. Başka Rize yok. Elimizdeki tüm güçle Rizespor’umuza geleceğiz. Rizespor’u hak etmek için hep beraberiz” dedi.

“GİRESUN DA BİZİM, RİZE DE”

28. hafta maçlarında Giresunspor’u ağırlayacakları maç için yarışmacı Başkan Kıran, “Giresun maçına çıkacakklarda çiçekli biz de stresimiz var. İnşallah temiz bir maç olur. Hakem şansıyla kaderin kaderiz diye umut ediyoruz. Doğru kararların olmayacağı bir karşılaşma olur. Gires da bizim takımımız, bizim takımımız” Rize sporlarımız.

Çaykur Rizespor Başkanı Tahir Kıran, MHK ve TFF'ye tepki gösterdi İlginizi Çekebilir Çaykur Rizespor Başkanı Tahir Kıran, MHK ve TFF’ye tepki gösterdi

canlı Çaykur Rizespor depremi Futbol Galatasaray Giresun Giresunspor operasyon Rize Rizespor TARAFTAR TFF Türkiye

Tahir Kıran: ‘Bu durum düzelmezse Türk futbolunda deprem yaşanacak’

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK