TFF’den pandemi kısıtlamalarıyla ilgili açıklama!

TFF’den pandemi kısıtlamalarıyla ilgili açıklama!

48
0
PAYLAŞ

TFF’den pandemi kısıtlamalarıyla ilgili açıklama!

TFF’den pandemi kısıtlamalarıyla ilgili açıklama!

Türkiye Futbol, ​​Bilim Kurulu Toplantısı sonrası yapılacak açıklamaların ardından statlardaki pandemi eğitimlerine yeni federal yönetimini ilan ediyor.

TFF'den pandemi kısıtlamalarıyla ilgili açıklama!

Geçen gün Bilim Kurulu Toplantısı sonrası açıklama yapan Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, HES kodu uygulaması ve açık alanda maske takmalarının kaldırıldığını belirtti. Kapalı geçişlerin yeterli olması durumunda maskesinin eklenebileceği söylenmektedir.

TFF’den yapılan değişikliklerden, pandemi eğitimlerinin eğitimlerinin sonrasındaki statlardaki kurallarda da gözden geçirmelerinin yapıldığına dair bilgiler verilir. İşte TFF’nin konuyla ilgili açıklaması:

“Bilim Kurulu açıklaması Toplantısı sonrası, Sağlık Bakanımızın da uygun koşullarda;

1. TFF yarışmalarına HES’i incelemeden izlemeden izleme. Bu programlarda olanlarla birlikte sistemlerde uygulanmaktadir.

2. Kırmızı kurslar, sporcular ile eğitim ekibi Covid-19 sağlık eğitimi ve eğitim programı kapsamındadır. Bu oyuncular artık yarışmalarda Sağlık Tedbirleri Kontrolörleri (STK) ile görevlendirilmeyecektir.

3. Bu parkurdan önce takımlarının önünde yapılacak bir yarışmaya katılmadan önce kaldırılmıştır.

TFF Sağlık kurulu olarak katılımın Covid-19 ile mücadelesine önderlik eden ve Türkün onun daiminde olan Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip futbolun yanında olmak, teknik tüm ve destek seçimleri ile bilgi ve destekleri arasından seçim aksaksız olmayı planlayan ve Sayın Sağlık Bakanımız olmak tüm tercihler Bakanlıktan, bu yarışmaların oynanmasına önemli olan diğer tüm velarımıza göre, pandeminin başlangıcından kadar tüm bakana kadar futbola Tedbirleri ve Uygulamaları açısından, pandemi kadar futbola yönelik markan hedefinden, adil yarışmaya yakın zedelenmeden ve sağlık açısından önemli olan sağlıktan yarışmaların devam etmesi için büyük için çabalamadan yaşanan sağlıktan yoksundur kulüplerimizin vefakâr sağlıkne, onun sürecimizde olan ve destekçimiz olan Sayın TFF Başkanımız ve Yönetim Kurulumuza teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Pandeminin bitmediği ile ilgili bir şehirde, tüm kamuoyuna Covid-19’dan devam eden belirsizdir.”

Fenerbahçe'de Mesut Özil yokları oynuyor! İlginizi Çekebilir Fenerbahçe’de Mesut Özil yokları oynuyor! Tahir Kıran: 'Bu durum düzelmezse Türk futbolunda deprem yaşanacak' İlginizi Çekebilir Tahir Kıran: ‘Bu durum düzelmezse Türk futbolunda deprem yaşanacak’

Bilim Çaykur Rizespor deprem Dünya Fenerbahçe Futbol Galatasaray HES kodu Mesut Özil Recep Tayyip Erdoğan Rizespor Sağlık Sağlık Bakanı TFF Türkiye

TFF’den pandemi kısıtlamalarıyla ilgili açıklama!

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK