Vitor Pereira istedi, Ali Koç gerçekleştirdi!

Vitor Pereira istedi, Ali Koç gerçekleştirdi!

124
0
PAYLAŞ

Vitor Pereira istedi, Ali Koç yaptı!

Vitor Pereira istedi, Ali Koç yaptı!

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç’un tam yetkisi ile teknik direktör Vitor Pereira’nın talep ettiği 7 yeni oyuncu kadroya alınırken, 15 isim gönderildi. 2 oyuncu daha gidecek.

Vitor Pereira istedi, Ali Koç yaptı!

Vitor Pereira istediği Fenerbahçe’yi aldı. Başarılı teknik direktör yeni transferlerle kendi takımını kurdu. Başkan Ali Koç’un tam yetki verdiği Portekizce hocanın talebi doğrultusunda Kim Jae Min, Meyer, Berisha, Diego Rossi ve genç isimler Burak Kapacak, Çağtay Kurukalıp ve Crespo transfer edildi.

Samatta, Gökhan, Ozan, Lemos, Cisse, Zanka, Perotti, Thiam, Ademi, Dirar, Sadık, Harun, Barış, İsmail Yüksek ve Oğuz Kağan’ın yolları ayrılırken, Caner ve Caulker istenmiyor.

SOL SARI DA ALINACAK

Pereira da gençleşme yolunda önemli bir adım attı. Yeni transferlerden 7 oyuncunun yaş ortalaması 22,7. Portekizli teknik adam agresif, tempolu, topa sahip, oyunu kontrol eden, kaliteli pas trafiği yaratan ve topa hakim olan bir takım oluşturmak istiyor. Yeni sezonda da yoluna kayıpsız devam eden Fenerbahçe’de sol bek transferi yapılacak. Eğer bu isim yabancıysa Zajc veya Osayi Samuel ile yollarını ayırması bekleniyor.

Fenerbahçe'nin yeni transferi Miguel Crespo İstanbul'a geldi. ilginizi çekebilir Fenerbahçe’nin yeni transferi Miguel Crespo İstanbul’a geldi. Meyer'den Galatasaray ve Beşiktaş'a mesaj ilginizi çekebilir Meyer’den Galatasaray ve Beşiktaş’a mesaj

Ali Koç Beşiktaş Fenerbahçe Futbol Galatasaray istanbul oyuncu transferi

Vitor Pereira istedi, Ali Koç yaptı!

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK