Yılmaz Vural’dan Balotelli’ye tepki: ‘Bu ne terbiyesizliktir, hayvan gibi tepki…’

Yılmaz Vural’dan Balotelli’ye tepki: ‘Bu ne terbiyesizliktir, hayvan gibi tepki…’

72
0
PAYLAŞ

Yılmaz Vural’ın Balotelli’ye tepkisi: ‘Bu ne terbiyesizlik, hayvan gibi tepki…’

Yılmaz Vural’ın Balotelli’ye tepkisi: ‘Bu ne terbiyesizlik, hayvan gibi tepki…’

Ünlü teknik adam Yılmaz Vural, katıldığı bir televizyon programında Adana Demirspor’daki Mario Balotelli-Samet Aybaba krizine değindi. Vural, İtalyan futbolcuyu hedef alarak, “Sen nasıl bir terbiyesizliksin.

Yılmaz Vural'ın Balotelli'ye tepkisi: 'Bu ne terbiyesizlik, hayvan gibi tepki...'

Süper Lig takımlarından Adana Demirspor’da teknik direktör Samet Aybaba ile Mario Balotelli arasında yaşanan krizin ardından tecrübeli teknik adam görevden alınırken, Teknik Direktör Yılmaz Vural konuyla ilgili açıklama yaptı. Katıldığı bir televizyon programında Balotelli hakkında sert ifadeler kullanan Vural, Fenerbahçe maçı sonrası Samet Aybaba ile telefonda yaptığı konuşmayı anlattı.

“Fenerbahçe maçı sonrası durumu açıklıyorum, maç bitti. Balotelli’den gelen beyefendi ağzında puroyla telefonda konuşuyor ve etrafındakiler onun ne konuştuğunu duyuyor. Yanında iki tane var çok tatlı bayan. Kapıda Maserati marka araba. Telefonda konuşurken bakın, ‘Merhaba Balotelli’yi çıkardık diye milletle övünecek misiniz? Buna izin vermeyeceğim, seninle ne konuştum? Senin için bir iş olacağım’ diyor. Herkes ne dediğini duyar.”

“BU ADAM DÜNYANIN SORUN OLDU”

“Bunu duyanlar beni aradı, ben de Samet’i aradım. Samet dedim ‘Harekete geçin, bu adam kendi sonunu getirecek harekete geçecek’. ‘Nasıl önlem alabilirim? Bu adam dünyanın sorunu. Şimdi antrenörüm, oyuncumla konuşuyorum, ‘Tabii ki geçmişin beni ilgilendirdiği için buradasın. Bundan sonra yapacaklarınla ​​yarına gideceksin. İtalya 2. Ligi’nden geldiniz. Avrupa çapında bir oyuncu olduğunuzda, size burada bir fırsat veriliyor, gelin kendinizi burada bulun diyor. Adana Demirspor’a hayırlı olsun, kendisine de hayırlı olsun”

“HAYVAN GİBİ GÜLMEZ…”

“Bu nasıl bir terbiyesizliktir. sen kimsin kardeşim İyi ki böyle bir oyuncu benim başıma gelmedi. Şakayı anlamıyor. İnsan gibi davranıyorsun, hayvan gibi tepki veriyor, hayvan gibi davranıyorsun, insan gibi tepki veriyor. Oyuncularda da garip bir his var. Ne oldu, Samet geçen sezon 11 maçın 10’unu kazandı!”

Beşiktaş'ın yeni yıldızı Miralem Pjanic her şeyi anlattı: 'Çok çok çok garip bir hoca' ilginizi çekebilir Beşiktaş’ın yeni yıldızı Miralem Pjanic her şeyi anlattı: ‘Çok çok çok garip bir hoca’

Yılmaz Vural’ın Balotelli’ye tepkisi: ‘Bu ne terbiyesizlik, hayvan gibi tepki…’

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK