Amazon, fiziksel mağazalarını kapatma kararı aldı

Amazon, fiziksel mağazalarını kapatma kararı aldı

51
0
PAYLAŞ

Amazon, mağazalarını satın alan satıcıları

Amazon, mağazalarını satın alan satıcıları

E-ticaret devi ilk olarak Reuters’a ABD ve İngiltere’deki Amazon Books, Amazon 4-Star ve Amazon Pop Up mağazalarını durdurmayı planladığını söyledi. Amazon’un dizisi bu karardan 68 mağaza etkilenecek.

Amazon, mağazalarını satın alan satıcıları

Amazon, tanıtım yapmayan mağaza kapatıyor. Amazon’dan bir sözcü, “Amazon 4-Star, Books ve Pop Up mağazalarımızı kapatmaya ve Amazon Fresh, Whole Foods Market, Amazon Go ve Amazon Style mağazalarımıza ve Just Walk Out teknolojimize daha fazla sahipya karar verdik” dedi.

Sözcü, değiştireceğin ve Amazon için başka bir yerde; farklı bir Amazon mağazasında çalışmamayı tercih edena da kıdem havası vereceğini söyledi.

Amazon, 2015 yılında ilk kez kitapçısını açtı. Üç yıldızlı Amazon, kendi web sitesinde müşterilerin puanları için en az dört yıldız olan ürünleri satan 4 Yıldızlı mağazasını açtı.

Şehirlerde, sitelerde, kasiyersiz ödeme yapan akıllı alışveriş alışverişlerinde Amazon Fresh market kullanımında yaşaması da dikkat çekmişti. Amazon boyunca, 33 mağazası ve 2023 kadar sürelerinin 580 mağazayı hedeflemiş olan, 2021 yılı ABD’de sadece bir tane mağaza kasiyersiz taze mağazaya yönelik iddialı plan da gerisinde kaldı.

Amazon, sahte ürün incelemeleriyle tartışmaya devam ediyor: İki şirkete dava açtı İlginizi Çekebilir Amazon, sahte ürün incelemeleriyle tartışmaya devam ediyor: İki şirkete dava açtı İddialı, hüsranalaşmış: Amazon Dash Cart kullanımı beklenenin altında İlginizi Çekebilir İddialı, hüsranalaşmış: Amazon Dash Cart kullanımı beklenenin altında Ünlü komedyen Jeff Bezos ile uzaya gidecek İlginizi Çekebilir Ünlü komedyen Jeff Bezos ile uzaya gidecek

Amazon, mağazalarını satın alan satıcıları

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK