Amerika Açık şampiyonu oldu, takipçi sayısı 1.2 milyona yükseldi

Amerika Açık şampiyonu oldu, takipçi sayısı 1.2 milyona yükseldi

76
0
PAYLAŞ

ABD Açık şampiyonu, takipçi sayısı 1,2 milyona yükseldi

ABD Açık şampiyonu, takipçi sayısı 1,2 milyona yükseldi

Emma Raducanu’nun Instagram hesabı 1,2 milyonu aştı ve 24 saatten kısa bir sürede 500.000’den fazla yeni hayran kazandı. Uzmanlar şimdi genç sporcunun milyar dolarlık bir marka olabileceğine inanıyor.

ABD Açık şampiyonu, takipçi sayısı 1,2 milyona yükseldi

Emma Raducanu, New York’ta Leylah Fernandez’i 6-4, 6-3 mağlup ettiği ABD Açık zaferinin ardından Instagram’da büyük ilgi gördü.

18 yaşındaki Raducanu dün gece Instagram’da 500.000’den fazla yeni hayran kazandı. Marka uzmanları, genç oyuncunun milyar dolarlık bir marka olabileceğini tahmin ediyor.

MİLYAR DOLARLIK MARKA OLABİLİR

Raducanu, 1959’dan bu yana tekler yarışmasında dördüncü tura ulaşan en genç İngiliz kadın oldu. İlk tur zaferinden sonra Instagram’da 30.000 takipçi kazandı. Yükselen yıldız, Instagram sayfasında şu anda ikamet ettiği Londra, doğduğu Toronto ve ailesinin ikamet ettiği Bükreş ve Shenyang’ı ifade ediyor.

Instagram’da bu gönderiye bakın

Emma Raducanu (@emmaraducanu) tarafından paylaşılan bir gönderi

Marka uzmanları, Emma Raducanu’nun sadece İngiltere’de değil ABD’de ve tüm dünyada tanınan bir isim olacağını, markaların kendisine büyük ilgi göstereceğini ve gelen marka tekliflerini iyi değerlendirmesi gerektiğini söylüyor.

YILDIZLAR ARASINA GİRDİ

Pazarlama ajansı CHS’nin Genel Müdürü Chris Southgate’e göre Raducanu, Vogue dergisinin Ekim sayısı için bir fotoğraf çekiminde görünecek: sonraki büyük ünlü tenisçi. anlamına geliyor; Aynı zamanda tüm İngiliz sporu için bir rol modeldir. Hangi yöne giderse gitsin hem saha içinde hem de saha dışında milli bir hazine olma yolundadır.”

Raducanu’nun galibiyetinin ardından ünlü isimlerden Kraliçe’ye kadar birçok ünlü isim genç oyuncuyu tebrik etti. Başbakan Boris Johnson da “hepimiz sizinle gurur duyuyoruz” diyerek Raducanu’nun olağanüstü yeteneği, duruşu ve cesaretini övdü.

ABD Açık tek bayanlar şampiyonu Emma Raducanu ilginizi çekebilir ABD Açık tek bayanlar şampiyonu Emma Raducanu Cristiano Ronaldo Instagram listelerinde zirveye oturdu ilginizi çekebilir Cristiano Ronaldo Instagram listelerinde zirveye oturdu

ABD Amerika Başbakanı Cristiano Ronaldo Dolar Dünya Instagram Kadın New York Teknoloji Tenis

ABD Açık şampiyonu, takipçi sayısı 1,2 milyona yükseldi

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK