Apple CEO’su Tim Cook’tan Ukrayna’ya destek

Apple CEO’su Tim Cook’tan Ukrayna’ya destek

48
0
PAYLAŞ

Apple CEO’su Tim Cook’tan Ukrayna’ya destek

Apple CEO’su Tim Cook’tan Ukrayna’ya destek

Rusya’nın devam etmesinde, teknoloji geliştirmeye devam ediyor. Son olarak Apple’a Rusya’nın’yı CEO’sunu Tim Cook Apple’ın oğlu ikideki olaylara tepki olarak ve açıklayan bir e-posta göndererek.

Apple CEO'su Tim Cook'tan Ukrayna'ya destek

Apple CEO’su Tim, ekibine nasıl karşı kalem’ya yardım ve Rusya’nın ekibine nasıl bir tepki sergilediğinizi anlatmak için bir e-postaya aldınız. Teknoloji haberleri paylaşan internet sitesi The Verge, Cook’un kaleme çıkardığı e-postanın bir kopyasına ulaşarak yayınlandı.

Cook, e-postada Apple’ın her bölgesinden uzak durmakta ve Rusya’daki satışını durdurduğunu ilan etti. Ayrıca, Ukrayna’da Apple Haritalar verisi ve Rusya’da Apple Pay kısıtlaması vardı. Cook ayrıca Apple’ın eğitiminden ona çalışanla temas halinde olduğunuz ve onlara ve ailelerine yardım etmek için duyuru belirtiyor.

BAĞIŞLARIN ETKİSİNİ ARTIRMAK İSİTYORUZ

“Ukrayna’da devam etmek krizi için biraz zaman istiyorum.

Şiddetten geceleri herkes için endişelerini anlatırlar. Evlerinden kaçan yolların büyümesiyle giden yollardan oluşan bir trafikle büyümek için tüm dünyadan bir trafik için bir bütünle bütünleşik olan insanlardır.

Elma, insani yardım çabalarına bağışta bulunan herkesi ve olan mültecilere yardım ediyor. Ayrıca daha fazla içeriğimizi derlemek için ortaklarla birlikte uygulanır. Değerinin de destek olmak için verilecek ve bağışlanmayı artırmaya yardımcı olmak istiyoruz. Bugünden itibaren, elmadan alınacaklar için bağışlarınızı 2:1 oranında kıyaslayacaklar bunu 25 Şubat’tan itibaren bu kuruluşlara yapılan bağışlar için ve yiyecek olarak da hediye edilecekler.

UKRAYNA’DAKİ ÇALIŞANLARIMIZA YARDIMCI OLDUK

Ukrayna ve bölgeki ekiplerimizi desteklemek için çabalıyoruz. Ukrayna’daki çalışanımızla teması halindeyiz, onlara ve ailelerine sahip olan ona yardımda bulunur.

Şirket olarak ek sistem yönetimi. Rusya’da tüm ürün satışlarını durdurduk. Geçen hafta, trafik kanalımıza yönelik tüm haftayı durdurduk. Apple Pay ve diğer hizmetler değiştirildi. RT News ve Sputnik News artık Rusya dışında App Store’dan indirilemez. Hayat güvenliği için Ukrayna’daki Apple, hem trafik hem de trafik olaylarını devre dışı bıraktık.

değerlendirmeye devam etmekte olan bir durumu gözden geçirmeye devam etmekteyiz.

Apple ve Google'dan Rusya'ya yapacağım İlginizi Çekebilir Apple ve Google’dan Rusya’ya yapacağım Rusya-Ukrayna yasakda sosyal medyadan ardına İlginizi Çekebilir Rusya-Ukrayna yasakda sosyal medyadan ardına Rus medyasına bir yasak da TikTok'tan İlginizi Çekebilir Rus medyasına bir yasak da TikTok’tan

Apple CEO’su Tim Cook’tan Ukrayna’ya destek

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK