Apple’dan aşı olmayan çalışanları için yeni karar

Apple’dan aşı olmayan çalışanları için yeni karar

95
0
PAYLAŞ

Apple’dan aşısız çalışanlar için yeni karar

Apple’dan aşısız çalışanlar için yeni karar

Teknoloji devi, ülkenin güncellenmiş Covid-19 politikalarına uyum sağlayarak aşısız çalışanlarından daha sık test talep edecek.

Apple'dan aşısız çalışanlar için yeni karar

Şirketin güncellenen yönergeleri, Biden yönetiminin aşılama oranlarını artırma baskısı sonucunda oluşturulacak OSHA (Occupational Safety and Health Administration) standartlarına uygun görünüyor. Bu standartlara göre; 100 veya daha fazla kişiden oluşan şirketlerden aşı veya haftalık test gerektirir.

Apple, vakalardaki artışa ve Delta varyantına yanıt olarak çalışanlarının ofise döneceği tarihi geçtiğimiz günlerde erteledi. Ağustos ayında dahili bir e-posta, bu tarihin en az Ocak 2022’ye ertelendiğini belirtti.

Yıllarca tamamen ofiste ve son 18 ayda evden çalıştıktan sonra Cook, hibrit bir modele geçmeleri gerektiğini söyledi. Şimdilik Apple, şirketteki herkese önümüzdeki çeyrekte fazladan üç gün izin verecek.

Ofise geri döneceğine kimse inanmıyor ilginizi çekebilir Ofise geri döneceğine kimse inanmıyor Ofise geri dönmek için ikramiye ve dondurma sunuyorlar ilginizi çekebilir Ofise geri dönmek için ikramiye ve dondurma sunuyorlar Hayal kırıklığı: Apple'ın yeni iPhone'ları beğenilmiyor ilginizi çekebilir Hayal kırıklığı: Apple’ın yeni iPhone’ları beğenilmiyor

Apple’dan aşısız çalışanlar için yeni karar

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK