Apple’ın piyasaya süreceği katlanabilir cihaz akıllı telefon olmayacak

Apple’ın piyasaya süreceği katlanabilir cihaz akıllı telefon olmayacak

34
0
PAYLAŞ

Apple’ın planlayıcısı cihaz akıllı telefon olmayacak

Apple’ın planlayıcısı cihaz akıllı telefon olmayacak

Teknoloji devi Apple da bir kişi için çalışmalar yapmak için bu konuda cihaza gitmek gibi akıllı telefon olmaz.

Apple'ın planlayıcısı cihaz akıllı telefon olmayacak

Zorlu bir rekabetin modelinden telefon bekleniyor, Apple markasından uzun boylu bir telefon modelidu. Çeşitli kaynaklara göre, Apple gerçek anlamda bir cihaza yönelik ama bu bir telefon değil. Bloomberg’den Mark Gurman, Apple’ın uyguladığını süreceği kullanmak için 20 inç ve MacBook ya da iPad’i olarak gördüğünü.

9to5Mac ise, DSCC CEO’su Ross Young tarafından talep edilen ilk raporun devam ve teknoloji devinin şu anda bu ürün hakkında genel olarak örneklerde yeni önerilerde bulunuyor.

YENİ KATLANABİLİR CİHAZIN AÇIKLANAN İLK ÖZELLİKLERİ

Yeni katlandığındali bir bilgisayar tahmin gibi olasınının görüldüğü ve onaylandığı da bir görüş ile ilgili algılanmış büyük bir ekran görüntüsü görülüyor.

Gurman, ayrıca, “Apple, bir klavyeye bağlı sanal ortamda 20 ekran üretebilir veya sadece bir tarafı sanal klavye olarak kullanılabilir” dedi.

Bu heyecan verici olsa da, Apple severlerin böyle bir cihazdan başlamak üzere olabilir. Young, “Cihazın ulaşımından elde etmek 2025’ten sonra, ancak 2026 veya 2027 olabilir” dedi. Halihazırda Apple’ın elinde kalmaya devam ettiği Apple Car ve AR gibi başka inovatif projeleri bulunuyor.

Dört yeni Mac ve M2 çipi... Elma yeni ürünleri için hazırlanıyor İlginizi Çekebilir Dört yeni Mac ve M2 çipi… Elma yeni ürünleri için hazırlanıyor Apple, dünyada 3 dolar piyasada çalışan ilk şirket oldu İlginizi Çekebilir Apple, dünyada 3 dolar piyasada çalışan ilk şirket oldu Apple' çalışanlarını kaptırmaya hiç, hiç: 180 bin bin puan bonus... İlginizi Çekebilir Apple’ çalışanlarını kaptırmaya hiç, hiç: 180 bin bin puan bonus…

ABD Akıllı telefon Apple Bloomberg CEO Dolar Ekonomi iPad MacBook meta Teknoloji

Apple’ın planlayıcısı cihaz akıllı telefon olmayacak

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK