Elon Musk ve kardeşi Kimbal Musk’a soruşturma

Elon Musk ve kardeşi Kimbal Musk’a soruşturma

36
0
PAYLAŞ

Elon Musk ve Kimbal Musk’a soruşturma

Elon Musk ve Kimbal Musk’a soruşturma

Amerika Birleşik Devletleri Menkul METLER ve Borsa Komisyonu, Tesla CEO’su Elon Musk ve Kullanıcı Kimbal Musk’ın oğluna duyurularında belirtilmesi kabul edilmez hakkında hakkında soruşturma açtı.

Elon Musk ve Kimbal Musk'a soruşturma

Tesla’nın yönetimindeki yer alan Kimbal Mus’ın küresel ölçekteki araçlarını sattığı bir olaya odaklanılıyor. Değişim, Musk’ın Twitter kullanıcıları Tesla’daki hissesinin yüzde 10’unu devretmesi gerekip gerekmediğini sormaktan bir gün önce gerçekleşti ve hisseler düştü.

SEC, 10 gün sonra 16 Kasım’da Tesla’ya ek isteyen bilgi isteyen bir celbi yayınladı.

İçeriden öğrenenlerin yasamaları, planlamak için bir şirket hakkında halka açık olmayan büyümekte olan ticareti yasaklıyor. El Musk’ın soruşturmalarını Kimbal Musk’ın anketlerini büyüttüğüne inandıracak.

Musk’ın tweetleri, ilk defa sorun olmuyor. SEC, Musk’ın tweet’inin yanıltıcı olduğuna inandığına karar verdi ve sosyal medyadan daha fazla gözdelerinine tabi tutulmasını kabul edildi.

Tesla CEO'su Elon Musk, SEC'i federal soruşturmadan bilgi sızdırmakla suçladı İlginizi Çekebilir Tesla CEO’su Elon Musk, SEC’i federal soruşturmadan bilgi sızdırmakla suçladı Elon Musk'ın Kızıl Gezegen planı ortaya çıktı İlginizi Çekebilir Elon Musk’ın Kızıl Gezegen planı ortaya çıktı Elon Musk'a davau: Beyin implantı için kullanılanlar maymunların çoğu öldü İlginizi Çekebilir Elon Musk’a davau: Beyin implantı için kullanılanlar maymunların çoğu öldü

Amerika Amerika Birleşik Devletleri Avukat beyin dava Dünya Elon Musk mahkemesi Mars otomobil sosyal medya Teknoloji Tesla tweet Twitter

Elon Musk ve Kimbal Musk’a soruşturma

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK