Elon Musk’ın Twitter planları belli oldu: Paralı mı olacak?

Elon Musk’ın Twitter planları belli oldu: Paralı mı olacak?

27
0
PAYLAŞ

Elon Musk’ın Twitter planı belli olacak: Paralı mı olacak?

Elon Musk’ın Twitter planı belli olacak: Paralı mı olacak?

Twitter tıslamasından sonra yönetimde yer alan Elon ile ilgili planlar için veriyor. Musk, oğul tweet’lerde platformun paralı uyumluyla ilgili sinyaller verdi.

Elon Musk'ın Twitter planı belli olacak: Paralı mı olacak?

Geçtiğimiz günlerde Twitter’da yüzde 9,2 hisseden yönetim kurulu koltuğunu kazanan Elon Musk, platformla ilgili planlarını yavaş yavaş yansıtmaya başladı.

Uzun tüketicilerden bir ürün seçeneği talebi alan platform, etik kaygılar bu alışverişe sıcak bakmıyordu. Ancak Musk’ın yönetiminde yer almaktan sonra, seçim seçiminden olan bu şirketin tamamına yönelik olmasından dolayıdır.

Musk şimdi de ödeme yapan kişilerin daha fazla premium kişiliğine sahip olduğunu söylüyor. Twitter’ın yeni tısarı, sosyal medya hizmetinin premium özellikleri için tatmin edici olmayan reklam sunmasını istiyor. Ayıca tasarımı Michael Bu’nin, onay işaretlerini denemek için şikayetinden sonra, Musk Burry’ye satın almak için başvurularından sonra Twitter Blue kullanıcılarına onay vermesini önermeyi teklif etti.

YOKSA PARALI MI OLACAK?

Şu anda Twitter’ın aylık kullanımı Twitter Blue, tanıtıcı, reklamsız makaleler tweet’i başkaları tarafından görülmeden geri çekme gibi premium sunuyor. Özellik, ABD Kanada, Avustralya ve Yeni Zelanda’daki kişiler tarafından kullanılabiliyor. Musk ise bu özelliği biraz daha genişletmeyi planlıyor gibi. Musk’ın ödeyen isteklerinden daha fazla isteklere yönelik isteklerden, platformdan artık paralı mı da akıldan satın alınabilir.

Tesla ve SpaceX’sunun tek odaklandığı nokta kullanıcı sistemi de, şirketin çalışmayla de değil. Musk’ın sorularını alacaklarını almak için hafta sonu bir şirket toplantısında Twitter CEO’su Parag Agrawal’a katılacak. Musk, istedik de Twitter’dan istemekten vazgeçtiklerini.

Elon Musk yeni patron olma yolunda ilerliyoruz İlginizi Çekebilir Elon Musk yeni patron olma yolunda ilerliyoruz Twitter'ın yeni tıstıarı Elon Musk çalışmaya başladı İlginizi Çekebilir Twitter’ın yeni tıstıarı Elon Musk çalışmaya başladı Twitter'ın seçeneği yeni sunumları da beraberinde getiriyor İlginizi Çekebilir Twitter’ın seçeneği yeni sunumları da beraberinde getiriyor

ABD Avustralya CEO’su Elon Musk Kanada sosyal medya Teknoloji Tesla tweet Twitter Yeni Zelanda

Elon Musk’ın Twitter planı belli olacak: Paralı mı olacak?

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK