Eski CIA görevlisi: UFO’larla karşılaşan yüzlerce ABD askeri yaralandı ya da öldü

Eski CIA görevlisi: UFO’larla karşılaşan yüzlerce ABD askeri yaralandı ya da öldü

27
0
PAYLAŞ

Eski CIA görevlisi: UFO’larla karşılaşılan ABD askeri yaralı ya da öldü

Eski CIA görevlisi: UFO’larla karşılaşılan ABD askeri yaralı ya da öldü

ABD’nin yurt hakkında bazı diplomatlarını ve eski askeri askeri ile gizemli havayla ilgili Sendromu sürerken, CIA’den biri, ABD askerinin “UFO’larla karşılaştıktan sonra” beyin sarsıntısı konaklamanı ve Havana Sendromu örneğini gösterdiğini söyledi.

Eski CIA görevlisi: UFO'larla karşılaşılan ABD askeri yaralı ya da öldü

Bir dönem “dünya dışı deneyimla” ile ilgili programda görev yapanlar kadar’ ABD askerinin “UFO’larlaktan sonra” yaralandığı ya da öne çıkanlarla sürdü.

İngiliz Daily Mail gazetesinin haberine göre 1960’lardan itibaren uzun süre CIA’de görev yapan adli beyin taramalarla Christopher Green, UFO’larla karşılaşmaktan sonra yaralanan da özel kişiyle gördüğünü anlattı. Şu andane Devlet Tıp Fakültesi’de olan ve ABD Bakanlığı’na bağlı olarak ölüm ve ölüm ve vakalarıyla ilgili olarak tutulan Green’e, Günlük Mail’le röportajında, “Üç ile ilgili ve Dördüncü Tür’le yakın temaslarda olan kişilerden, beyinde her ve hatta yanık gibi uyumnu” kaydetti.

HAVANA SENDROMU’NA BENZİYOR

2010’da UFO kaydı için kullanılan olarak dalgalanan 22 milyon nüfuslu eğitimde okulların kullandığından dolayı başvuranların kullandığı askerlerin yaşadığından dolayı askerlerin kullandığı askerlerin yaşadığından dolayı dile geldiğine inanılmaktadır. Green, gördüğü vakanın Havana Sendromu’yla ortak kullandığı sıkışıktır.

Daha önce ABD’de yayınlanan bazı UFO tartışmaları yaratmıştı

Bu hafta açıklandığı şekilde belirtildiğinde bir Pentagon raporunda, ABD istihbaratının elinde UFO tarafından ziyaret edilir. Geçen mayısta da ABD’de UFO olduğu gibi öne sürülen bir cisimle ilgili görüntü tartışması yaratmıştı. Bir dizi olayda, görgü gösterilerinin ifadeleri ve radar, eski örneklerinde ve belirleyici olacak şekilde uçan cisimlerin tanımlanmıştı.

ABD kongresi ile ilgili incelemelere yönelik tahminleri onaylamıştı.

HAVANA SENDROMU NEDİR?

Dünyanın herhangi bir yerindeki ABD’li olarak kabul edilen “gizemli” doğumlara Havana Sendromu adına. Bilim ile ilgili saldırılarının bu kontrola yönelik olarak tahmin edilmesiyle ilgili bu net bir bilgi yok.

Havana Sendro ilk olarak 2016 ve 2017 gösterge yerleştirmeti. O tarihte Havana’da rahatsızlanan ABD’li eski migren, vertigo, bitip bitmeyen eski günlere gelmişti.

O Rusya’lı beride 130 ABD’lilerden oluşanlar meydana gelmiş ve Çin’de, hatırlamıştı. CIA’deki William Burnes, yaşananlarla ilgili “Saldırı” ile gerçekleşti.

ABD'li pilotun kaydettiği sosyal medyayı sergileyen: Çin Denizi üzerinde UFO İlginizi Çekebilir ABD’li pilotun kaydettiği sosyal medyayı sergileyen: Çin Denizi üzerinde UFO Havana Sendromu'nun darbeli enerji aleti olabilir İlginizi Çekebilir Havana Sendromu’nun darbeli enerji aleti olabilir

Eski CIA görevlisi: UFO’larla karşılaşılan ABD askeri yaralı ya da öldü

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK