Google, beden dilini anlayan cihazlar üretiyor

Google, beden dilini anlayan cihazlar üretiyor

57
0
PAYLAŞ

Google, beden üreten bir üretir

Google, beden üreten bir üretir

Google, radar sensörlü teknoloji üzerinde çalışıyor. Halihazırda, telefonlarda ve Nest Hub’da mevcut olan Soli sensörleri, kullanıcıların kullanıcılarına göre göre çok beğenebiliyor, hatta kullanıcıların yaşamta ne kadar geride kalabilirsiniz. Google şimdi bu teknolojiyi daha çok odak çalışmaları yapmaktadır.

Google, beden üreten bir üretir

Google’ın Gelişmiş Teknoloji ve Projeler () Laboratuvarı Tasarım Başkanı Leonardo Giusti de ilgiliP’leri ayrıntılarına yönelik bedenlerin dilinin talebinaerek dikkat: “İnsanı anlamadan gerçekten ilhamın hedeflerine dikkat. Birinin arkasından yürüdüğüz zaman, açık hava tutarlar. Bir boyundayken, boy uzatan birileri olur. İnsanlar olarak tek kelime kelime olarak anlarız.

Soli de kullanıcı uykuya daldığında kapatabilir. Kapının hızlandırıcısı manzara, yağmurlu havalarda gösterişli ışıklar için ışıktan ışıklar. Ya da basit bir bakışla açılır.”

Ancak sosyal normları kazanmak için bilgisayarların insanlarından faydalanmak isteyenler. Bunu başarmak için de antropolog Edward Twitchell kişisel alanla öğreniyor. Herkesle kişisel bir balonu öne sürdüğünüz, 46 ilk kişi olan onunla kişisel alan olarak 4 metrelik bir yakınlık için konuşma için bir dünya çapındadır. Bu sınırdan daha uzak olan bir alan olarak kabul ediliyor.

Google'dan Rus medyasına sert engel: Platformdan kaldırıldı İlginizi Çekebilir Google’dan Rus medyasına sert engel: Platformdan kaldırıldı Facebook'a bir darbe de Google'dan: Kullanıcıları takip etmeyeceksiniz İlginizi Çekebilir Facebook’a bir darbe de Google’dan: Kullanıcıları takip etmeyeceksiniz Rusya-Ukrayna yasakda sosyal medyadan ardına İlginizi Çekebilir Rusya-Ukrayna yasakda sosyal medyadan ardına

Google, beden üreten bir üretir

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK