Instagram’a yeni güncelleme: Favoriler listesi

Instagram’a yeni güncelleme: Favoriler listesi

69
0
PAYLAŞ

Instagram’a yeni güncelleme: Favoriler listesi

Instagram’a yeni güncelleme: Favoriler listesi

Mobil geliştirici ve uygulama araştırmacısı Alessandro Paluzzi, Instagram’ın yeni bir güncelleme üzerinde çalıştığını duyurdu. Paluzzi’ye göre, yeni güncellemeyle birlikte kullanıcılar, ana sayfadaki feed’lerini düzenleyebilecekler.

Instagram'a yeni güncelleme: Favoriler listesi

Mobil uygulamalarla ilgili güncellemeleri sızdıran Paluzzi, Twitter’da Instagram’ın gelecekteki olası bir güncellemesini paylaştı.

Paluzzi’ye göre kullanıcılar, oluşturdukları favori listelerindeki hesaplardan gelen gönderilere öncelik verecek. Paylaştığı varsayılan güncellemenin ekran görüntüsünde Instagram, “Favorilerinizdeki gönderiler, özet akışında daha üstte görüntülenir” diye açıklıyor.

Instagram, Gizmodo’ya özelliğin şu anda geliştirilmekte olan bir prototip olduğunu söyledi.

Haziran ayında gönderileri ve hikayeleri nasıl sıraladığına dair açıklama yapan Instagram CEO’su Adam Mosseri, şirketin çeşitli faktörleri göz önünde bulundurduğunu söyledi. Önce takip edilen kişilerin en son gönderilerini, ardından gönderilerin ne kadar popüler olduğu ve hangi formatta olduğu, içeriği paylaşan kişinin kaç kez izlendiği gibi kriterlere göre önem sırasına göre sıraladıklarını açıkladı. geçtiğimiz haftalarda etkileşime girdi.

Instagram nihayet gönderileri nasıl sıraladığını açıklıyor ilginizi çekebilir Instagram nihayet gönderileri nasıl sıraladığını açıklıyor Algoritmalar, maketler, videolar... Sanatçılar Instagram'a kızıyor ilginizi çekebilir Algoritmalar, maketler, videolar… Sanatçılar Instagram’a kızıyor Instagram'dan şifreyle ilgili bir e-posta almak endişe yarattı ilginizi çekebilir Instagram’dan şifreyle ilgili bir e-posta almak endişe yarattı

Instagram’a yeni güncelleme: Favoriler listesi

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK