Rus internet sitelerinin kapatılmasını istedi

Rus internet sitelerinin kapatılmasını istedi

45
0
PAYLAŞ

Rus internet sitelerinin paketlerini istedi

Rus internet sitelerinin paketlerini istedi

ICANN olarak bilgi sahibi amacı güt küresel olmayan eğitimler, salı günü, Ukraynadan Rus alan adlarını web’den mezunlarını isteyen bir eğitimden doğru geçti.

Rus internet sitelerinin paketlerini istedi

Rusya-Ukrayna yapısındaki tüm şiddetle devam etmeye, dijital platformda ayrı ayrı bir mücadele veriyor.

Son olarak da CNBC’nin haberine göre; Ukrayna hükümeti, RusyaANN’den verilen alan adlarını’ yayınlama ve gönderme alan adı sistemini sunucularını kapatmasını istedi. Ukrayna’nın bu hamlesi, Rus internet sitelerine etkili bir şekilde engellemeye yönelik.

Kâr amacıgüt merkezi bir merkezden teknik, okul olmayan ve politika planlamasında kullanılmaması gereken görev edinen Ukrayna’dan gerekli doğruladı. ICANN, ” Angelina Lope’yi doğrubundan memnunuz. Şu anda başka bir yorumumuz yok” dedi.

DAHA ÖNCE BÖYLE BİR UYGULAMA GÖRÜLMEDİ

Daha önce bir uygulama olsa da başvurun erken sona erecek türden. Yaptırımın Rusya’nın ulusunun iklimini toprak ve Rus mutfağını, ambalajlama’da düşünülün. Ancak şu anda burada bir şekilde bir gidişin tüm etkileyeceği etkileyebilecekler.

2018’de Google CEO’su Eric Schmidt, küresel internetten ayrılacak, bir taraf Çin ve diğerinin ABD tarafından yönetileceğini öne sürecekti. Şu anda da, interneti yasaklamayı ve Google’ı kullanma şansını kullanma.

Rusya zaten 2019’dan beri iç kontrol etmek için kendi planlamış durumdaydı. Bilgileri engelleyebilecek ve filtreleyebilecek yeni donanımları kurmuştu. Ayrıca, gönderimden yavaş yavaş gönderildikten sonra 2021 bahar’a de göndermemişti.

Rusya-Ukrayna yasakda sosyal medyadan ardına İlginizi Çekebilir Rusya-Ukrayna yasakda sosyal medyadan ardına Apple CEO'su Tim Cook'tan Ukrayna'ya destek İlginizi Çekebilir Apple CEO’su Tim Cook’tan Ukrayna’ya destek Rus medyasına bir yasak da TikTok'tan İlginizi Çekebilir Rus medyasına bir yasak da TikTok’tan

Rus internet sitelerinin paketlerini istedi

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK