Sanal gerçeklik, agorafobisi olanlara yardımcı oluyor

Sanal gerçeklik, agorafobisi olanlara yardımcı oluyor

26
0
PAYLAŞ

Sanal, agorafobisi yardımcı oluyor

Sanal, agorafobisi yardımcı oluyor

Yeni bir sanal kurgularını düzeltmek için de kullanılabileceğini ortaya koyabilir. Yapılan araştırmalardan, eşyalarının çocukluklarından kalmalarını bağışlamak.

Sanal, agorafobisi yardımcı oluyor

kayıt; Hedefi terk, kamuya açıkta bulunmaktan, kalabalık içinde ya da dar ve kaplanmış olarak, herhangi bir planla seyahatten korkması deniliyor. Şu anda düşünülebilecek bir şey düşünülemez.

Lancet bölgesinden ayrıntılı bir şekilde yazan Oxford Üniversitesi psikiyatri bölümünden Prof.Dr. Daniela ve muayenehanede yetiştirilen ve psikolojik muayenehanelerinden ücretsiz olarak bahseder. Diğer 172 hasta ise okul bakımlarını tek başına alacak şekilde ayrılıyor.

VR’yi bir araya getirmek için, altı hafta boyunca 30 dakikaya yetişmek için teknolojiyi kullanmayla ilgili. Her türlü, evde ister klinikte olsun, başlığını alışveriş, bir sağlık bakımı da vardı.

Sonuçlar, denemenin başlangıcından altı hafta sonra, VR tedavinelerin agorafobisinden yetiştirilenler küçük ama önemli bir şekilde gözlemlendi. Ayrıca bunlar, agorafobisi analizde en çok faydayı kullanır ve bu insanlar için etkinin altı ay yolculuğu ortaya koydu. Bu tür insanlar, alışverişe gitmek veya otobüse binmek gibi, ortalama olarak ileriye göre iki aktivite daha yapabildiler.

NASIL UYGULANIYOR?

Bilim çocuklarından, insanların kendilerini inşa etmelerini ve korkularınımelerini onlar için hayata geçirmeden önce yaşadıklarını söylüyorlar. Çalışma açısından daha iyi sonuç açısından en iyi faydada bulunabiliyor.

Sanal araç (VR) oyununda, biri farklı oyun seviyelerine ön giriş veya bir doktor muayenehanesinde gibi senaryolara hazırlık önce sanal birin ofisinde başlıyor. Öğrencilerdan bir fincan kahve istemek gibi gelecek gelecekleri isteniyor ve denemeleri veya diğer karakterlere katılmaları planlanıyor.

Tamamman şu sözlerle özetliyor: “Beynin biraz biraz kısmı gidiyor: ‘, bunun için gerçek olmayabilir ve bunun dışında bir şey olacaktır. Bu da insanları, bu gece ulaşımını sağlıyorsunuz.”

“KENDİME DAHA ÇOK GÜVENİYORUM”

Bir araçla, VR sisteminden önce ölümünü ziyaret için otobüse bin zorlaştırıldı; Ancak VR sistemini kullandıktan sonra bunu kalpten anlayabiliyordunuz. Ama VR, bana yardımcı oldu. Babamın mezarına giden otobüse binebildim, çiçekleri yere koyabildim, ora biraz zaman geçirip otobüse geri binebildim. Dışarı çıkabildim, daha fazla insanla etkileşime girebildim. Başkalarının yanında daha çok güveniyorum.”

Freeman VR konuşmaların yaklaşık 300 sterline mal olmasıyla, bu tür insanların evlerine göndermenin daha kolay hale geldiği, sözlerine ekledi.

Sony, yeni nesil sanal gerçekliğini ve cihazdan yararlanacak ilk oyun mantığı İlginizi Çekebilir Sony, yeni nesil sanal gerçekliğini ve cihazdan yararlanacak ilk oyun mantığı Metaverse adını paylaşmaktan bahsediyorum İlginizi Çekebilir Metaverse adını paylaşmaktan bahsediyorum

Sanal, agorafobisi yardımcı oluyor

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK