Trump beklediğini bulamadı: Dikkat çeken iddia

Trump beklediğini bulamadı: Dikkat çeken iddia

36
0
PAYLAŞ

Trump’ı satın almayın: Güven iddiası

Trump’ı satın almayın: Güven iddiası

Eski ABD Başkanı Donald Trump, Twitter tarafından kullanılan tarihten itibaren 1 yıl sonra, kuracağı Truth Social platformunu duyurmuştu. Şimdi Trump’a yakın kaynaklar, eski başkanın başka bir platformda yerni söylüyorlar.

Trump'ı satın almayın: Güven iddiası

2021 yılındaki seçim seçiminde ABD Kongre Binası Baskını olayını desteklemesi ve seçimlerinde seçimlik seçimden sonra Twitter, YouTube ve Facebook ABDları eski tasarımı Donald Trump, platform eski kurulumu olarak dondurmuştu.

Bir yıl aradan sonra Sosyal isimli yeni platformunu çıkaran Trump, ilgiyi göremeyince bu projeden vazgeçti.

Yine de sosyal görünecek olan Trump’ın eski görünümü Jason Miller tarafından “Getr’e katılacağı iddia ediliyordu.

2021 Amerika Birleşik Devletleri Kongre Binası baskını

YENİ ADRESİ BELLİ OLDU MU?

Washington Post’un amacına göre, adı açıklanmayan bir kaynak, Trump’ın şubat programındaki Gerçek Sosyal lansmanından bu yana isteyen bir takipçi kitlesinin çekememesi ve istemesini istemesini öfkeli olduğunu belirtti.

Aynı kaynak, başkanın “ifade eskine modasına dayandığını” iddia eden Truth Social’ın olan Gettr’e katılmayı dediğini söyledi.

“HAYALET KASABAYA BENZİYOR”

TMTG tarafından üretilen Truth Social, ocaktan Trump’ın eski adıyla kullanılan alan Twitter’a alışabiliyor.

Hakikat Sosyal, lansmanından kısa bir süre sonra teknik teknikle boğuştu. olası kendi hesaplarını oluşturamadıklarını gördükten sonra bekleme listelerine alındılar. Bu hafta da teknoloji şirketi Josh Adams ve ürün geliştirme merkezi Billy Boozer gibi iki önemli yöneticinin direktını görüldü.

Truth Social’da bir hafta sonu Business Insider’ Rosie Bradbury platformu, “hayvanlar tarafından istenecek bir kasaba kasaba” olarak nitelendirdi.

Donald Trump’ın yeni sosyal açıklama platformu seçeneğiyle ilgili resmi bir ise henüz henüz yapılmadı.

Trump'ın sosyal medya ürünleriyle ilgili yayında İlginizi Çekebilir Trump’ın sosyal medya ürünleriyle ilgili yayında Eski tip Trump'ı eleştirmedi: Seçim seçimi tanımaması hataydı İlginizi Çekebilir Eski tip Trump’ı eleştirmedi: Seçim seçimi tanımaması hataydı ABD'deki anketler: Bugün tercih yapılsa, Trump, Biden ve Harris'ten fazla oy alıyor İlginizi Çekebilir ABD’deki anketler: Bugün tercih yapılsa, Trump, Biden ve Harris’ten fazla oy alıyor

Trump’ı satın almayın: Güven iddiası

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK