Twitter ofise dönüş tarihini açıkladı

Twitter ofise dönüş tarihini açıkladı

47
0
PAYLAŞ

Twitter’ın dönüştüğünü açıkladı

Twitter’ın dönüştüğünü açıkladı

Twitter CEO’su, 15 Mart’tan itibaren dönebileceğini, seyahat edeceklerse belirtilecektir.

Twitter'ın dönüştüğünü açıkladı

Pandemi yüzünden ofislerini kapatan şirket arasında yer alan Twitter’dan yeni bir adım geldi: Sosyal medya platformu ders zamanını seçti.

CEO Parag Agrawal tarafından yazılan bir nota göre, Twitter 15 Mart’tan itibaren ofislerini yeniden yeniden açacak ve iş seyahatlerini de geri gelecek. Agrawal, notunda eski Twitter lideri Jack Dorsey tarafından yönlendirilen konuyu da devam edecek.

Agrawal yera notunda şu satırlara verdi:
“Şu anda dünyada çok şey oluyor, ancak gidecek durumda olan pandeminin iyileşen bir durumu, bir karar verebilecek. Ofislerimizi ve seyahatlerimizi kapatalı iki yıl oldu. Artık tüm seyahatlerini ve tüm ofislerimizi alışverişe çıkmak için hazırlık yapmaktan zevk almak için hazırlanın! İş seyahati hemen etkili bir şekilde geri dönüş ve ofis açılışları 15 Mart’ta başlayacak. Ofis ziyaretleri, ekip toplantıları ve müzeleri hepsi bu kadar kapsamlı bir tarzdan ve eski benziyor.”

Agrawal, iade edilecek bir üründen; Plan yapmak isteyenlerin dönebileceğini, sisteme geçebileceklerini belirttiler.

İnsanların güvenliği İlginizi Çekebilir İnsanların güvenliği Riot Games, çalışanlarını döndürmeleri için zorluyor İlginizi Çekebilir Riot Games, çalışanlarını döndürmeleri için zorluyor Microsoft ve LinkedIn CEO'ları artık geri dönmeyi beklemediklerini açıkladılar İlginizi Çekebilir Microsoft ve LinkedIn CEO’ları artık geri dönmeyi beklemediklerini açıkladılar

Twitter’ın dönüştüğünü açıkladı

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK