Windows 11’deki sorun, kullanıcıları kızdırdı

Windows 11’deki sorun, kullanıcıları kızdırdı

91
0
PAYLAŞ

Windows 11’deki sorun kullanıcıları kızdırdı

Windows 11’deki sorun kullanıcıları kızdırdı

Geçtiğimiz aylarda yeni işletim sistemini tanıtan Microsoft, beklediği başarıyı bir türlü yakalayamadı. Şirket, Windows 11’deki sorun nedeniyle kullanıcılardan tepki aldı.

Windows 11'deki sorun kullanıcıları kızdırdı

Henüz test aşamasında olan ve sınırlı sayıda kullanıcının erişimine izin verilen Windows 11, verdiği hata ile gündemde.

Microsoft, yeni Windows 11’i ortaya çıkarırken az çoktur mottosuyla hareket ederken, işletim sistemine reklamlar da ekledi. Henüz beta aşamasında olan Windows 11’de, reklamların kullanıcıların hayatlarına girmesiyle başlat menüleri ve görev çubukları çöktü.

Reklam, masaüstü çubuğunu çökerterek Windows’un hayati özelliğine erişilemez hale geldi. Microsoft, bu hatadan etkilenen kullanıcılar için işletim sistemlerindeki sorunu gidermek için bir düzeltme paylaşsa da kullanıcılardan gelen eleştirilere konu oldu.

Google ve Microsoft, ABD siber güvenliği için milyarlarca dolar sözü verdi ilginizi çekebilir Google ve Microsoft, ABD siber güvenliği için milyarlarca dolar sözü verdi Rekabet kızışıyor: Amazon'un bulut yöneticisi Microsoft'a taşındı ilginizi çekebilir Rekabet kızışıyor: Amazon’un bulut yöneticisi Microsoft’a taşındı Microsoft'tan acil güvenlik uyarısı: Bilgisayarınızı şimdi güncelleyin ilginizi çekebilir Microsoft’tan acil güvenlik uyarısı: Bilgisayarınızı şimdi güncelleyin

ABD Apple Beyaz Beyaz Saray Çarşamba Doları Google Joe Biden Microsoft Teknoloji Windows

Windows 11’deki sorun kullanıcıları kızdırdı

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK