Yeni iPad Mini’de ekran krizi: Çok sayıda müşteri şikayetçi

Yeni iPad Mini’de ekran krizi: Çok sayıda müşteri şikayetçi

227
0
PAYLAŞ

Yeni iPad Mini’de ekran krizi: Çok fazla müşteri şikayet ediyor

Yeni iPad Mini’de ekran krizi: Çok fazla müşteri şikayet ediyor

Apple’ın geçtiğimiz haftalarda tanıttığı yeni teknolojilerle donatılan iPad Mini model tablette ekran sorunu ortaya çıktı.

Yeni iPad Mini'de ekran krizi: Çok fazla müşteri şikayet ediyor

Apple’ın kısa bir süre önce tanıttığı ve Türkiye’de yaklaşık 5.800 TL’ye sattığı yeni tablet bilgisayar iPad Mini, şirket içinde kriz yarattı.

ABD medyasında yer alan haberde, geçtiğimiz günlerde piyasaya çıkan ve önceki modellere göre daha gelişmiş bir altyapıya sahip olan iPad Mini’nin ekranında “jöle kayma” hatası oluştuğu bildirildi. Ekranın bir tarafının diğer tarafına göre daha hızlı tepki verdiği ve bu durumun özellikle cihazı dik konumda tutarken portre modunda yoğun bir şekilde yaşandığı kaydedildi.

Apple CEO’su Tim Cook geçen hafta yeni iPad Mini’yi tanıttı.

iPad’i yatay olarak kullanırken bu konuda bir sorun olmadığı belirtilirken, internette haber okumak veya sosyal medyada ekranı aşağı kaydırmak isteyenlerin büyük zorluk yaşadığı açıklandı. Yetkililerden bu konu hakkında bir açıklama yapılmazken, bu sorunun yazılımsal mı yoksa donanımsal mı olduğu konusunda bir açıklama yapılmadı.

Apple güncellenen yazılım, Instagram'da sorun çıktı ilginizi çekebilir Apple güncellenen yazılım, Instagram’da sorun çıktı Avrupa Birliği'nden Apple'a kötü haber: Tek tip şarj cihazı için hazırlıklar başladı ilginizi çekebilir Avrupa Birliği’nden Apple’a kötü haber: Tek tip şarj cihazı için hazırlıklar başladı iPhone 13 Türkiye satış fiyatı ne kadar?  Apple yeni cihazlarını tanıttı: İşte özellikler... ilginizi çekebilir iPhone 13 Türkiye satış fiyatı ne kadar? Apple yeni cihazlarını tanıttı: İşte özellikler…

Yeni iPad Mini’de ekran krizi: Çok fazla müşteri şikayet ediyor

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK