‘Verilmiş sadakamız varmış’ diyerek o anların görüntüsünü paylaştı

‘Verilmiş sadakamız varmış’ diyerek o anların görüntüsünü paylaştı

89
0
PAYLAŞ

İBB Genel Sekreter Yardımcısı Murat Yazıcı, İkitelli Çevre Sanayi Sitesi’ndeki yangının söndürülmesi sırasında patlamanın etkisiyle dışarı fırlayan bir parçanın itfaiye aracının camına verdiği hasarın görüntülerini paylaştı. Yazıcı, “Dün gece ‘sadakamız verildi’ dediğimiz an…” notu yazdı.

O anların görüntüsünü 'Sadaka verdik' diyerek paylaştı.

O anların görüntüsünü ‘Sadaka verdik’ diyerek paylaştı.

O anların görüntüsünü ‘Sadaka verdik’ diyerek paylaştı.

İBB Genel Sekreter Yardımcısı Murat Yazıcı, İkitelli Çevre Sanayi Sitesi’ndeki yangının söndürülmesi sırasında patlamanın etkisiyle dışarı fırlayan bir parçanın itfaiye aracının camına verdiği hasarın görüntülerini paylaştı. Yazıcı, “Dün gece ‘sadakamız vardı’ dediğimiz an…” notu yazdı.

O anların görüntüsünü 'Sadaka verdik' diyerek paylaştı.

Başakşehir İkitelli Çevre Sanayi Sitesi’nde dün gece 21.15 sıralarında yangın çıktı. İtfaiye ekiplerinin müdahalesine rağmen saatler sonra kontrol altına alınabilen yangında çok sayıda iş yeri hasar gördü.

“BİR SADAKATIMIZ VAR”

Söndürme çalışmalarını yakından takip eden İBB Genel Sekreter Yardımcısı Murat Yazıcı da gece çekilmiş bir fotoğrafı sosyal medyadan paylaştı. Yazıcı, yangın söndürme çalışmaları sırasında patlamanın etkisiyle dışarı fırlayan bir parçayı paylaşırken, “Dün gece ‘sadaka verdik’ dediğimiz an…” notu yazdı.

İMAMOĞLU 04:30’DA DENETİM YAPTI

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı (İBB) Ekrem İmamoğlu, Başakşehir İkitelli Çevre Sanayi Sitesi’nde gece 21.15 sıralarında çıkan yangında söndürme ve soğutma çalışmalarını yakından inceledi.

Saat 04:30’da bölgeye gelen İmamoğlu, İBB Genel Sekreter Yardımcısı Murat Yazıcı ve İBB İtfaiye Başkanı Remzi Albayrak’tan bilgi alarak, “69 aracımız, 152 itfaiye personelimiz burada. Şu an görebildiğimiz kadarıyla yangın büyük oranda kontrol altında ancak soğutma çalışmaları devam ediyor. Olumsuz bir durum yok. Yaralı var ve yaralılar hastanede tedavi görüyor” dedi.

Başakşehir Ekrem İmamoğlu İBB istanbul Sanayi yangını
PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK