Künye

Künye

YÖNETİM YERİ ADRESİ
ENHİZLİ Medya Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş
Merkez Mahallesi, Merkezi MAH No:13, 314140
ÇARŞI / Mersin
Tel: 05423081331

SORUMLU MÜDÜR
YAZI İŞLERİ YAYIN MÜDÜRÜ
Ali ŞAN
mail:
info@enhizlihaberler.com

EDİTÖRLER
Fatih AKYOL
fatihakyol@enhizlihaberler.com
Seda TAŞ
sedatas@enhizlihaberler.com
Sema GÜNEŞ
semagunes@enhizlihaberler.com
Resmiye ASLAN
resmiyeaslan@enhizlihaberler.com
Emrah KAYA
emrahkaya@enhizlihaberler.com
Mustafa KARAKOZAK
mustafakarakozak@enhizlihaberler.com

Sema YILDIRAN

ALTYAPI ve TEMA
WordPress

Servis Yer Sağlayıcı
serverscity
Üniversite Mah. Firuzköy bul.
3S Firuze konakları C Blok D:144 Kat7
Avcılar/Istanbul
info@serverscity.net
abuseteam@serverscity.net

UYARI
enhizlihaberler.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı KAYMAN Medya Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.”

GİZLİLİK İLKELERİ
© Copyrigth 2016 enhizlihaberler.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif Hakları enhizlihaberler.com’a aittir. enhizlihaberler.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar enhizlihaberler.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.
enhizlihaberler.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. enhizlihaberler.com’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

PRİVACY POLİCY
We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the enhizlihaberler.com However, sometimes the enhizlihaberler.com.com uses third parties to process your information.enhizlihaberler.com.com requires these third parties to comply strictly with its instructions and the enhizlihaberler.com.com requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the enhizlihaberler.com.com we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the enhizlihaberler.com.com and its services. When you use enhizlihaberler.com.com online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the enhizlihaberler.com.com cookies section of our full Privacy Policy.