Acun Ilıcalı Sergen Yalçın’ın talebine yanıt verdi: ‘İstek var, istek var’

Acun Ilıcalı Sergen Yalçın’ın talebine yanıt verdi: ‘İstek var, istek var’

59
0
PAYLAŞ

Acun Ilıcalı, Sergen Yalçın’ın talebine yanıt verdi: ‘Talep var, talep var’

Acun Ilıcalı, Sergen Yalçın’ın talebine yanıt verdi: ‘Talep var, talep var’

Acun Ilıcalı, Beşiktaş Teknik Direktörü Sergen Yalçın’ın Borussia Dortmund maçının şifresiz kanaldan yayınlanması talebine yanıt verdi. Katıldığı bir televizyon programında konuşan Ilıcalı, “O zaman 10 gün önce üye olup maçı izlemelerini rica edeyim” dedi.

Acun Ilıcalı, Sergen Yalçın'ın talebine yanıt verdi: 'Talep var, talep var'

Beşiktaş Teknik Direktörü Sergen Yalçın, Acun Ilıcalı’nın Şampiyonlar Ligi’nde oynayacakları Borussia Dortmund maçının Exxen platformu yerine açık kanal olan TV8’de yayınlanması talebine yanıt verdi. Beşiktaş taraftarlarının maçı sosyal medyadan yayınlama talebini değerlendiren Sergen Yalçın, “Bütün ülkenin bu maçı izlemesini isterim. Ülkemizi temsil ediyoruz. Maç açık kanaldan yayınlanabilir. Sosyal medyada da insanların izlemek istediğini gördüm. Acun’a sormak lazım. Kanalı o açsın, ilk maçı herkes izlesin” dedi.

Konuyla ilgili katıldığı bir televizyon programında açıklama yapan Acun Ilıcalı, bu teklife sıcak bakmadığını ifade etti. Ilıcalı, “O zaman Fenerbahçe ve Galatasaray’ı da aynı şekilde yapmam gerekiyor. Hayatımızın en büyük riskini aldık, bize destek olun. Şampiyonlar Ligi 6 yıldır ücretsiz olarak yayınlanmıyor. Hadi Acun bedava yayınla diyorlar. İlk maçı ücretsiz yayınladıktan sonra ikinci maçta ne değişecek?” dedim. İşte Acun Ilıcalı’nın açıklamaları:

“İSTEDİK, İSTİYORUZ”

“İnsanların istekleri normal olabilir, saygısızlık edeyim. Sergen çok sevdiğim bir insan ve başarısından dolayı mutluyum. Sergen’in isteği kalbinden gelen bir istektir. Bir istek var, bir istek var. Ben de bir oyun izliyorum, bu oyuncunun oynamasını istiyorum. Yarınki Beşiktaş maçını izlerken ‘O oyuncu oyuna girsin’ diye düşünsem, Sergen bunu hayata geçirebilir mi?

“UEFA PARA BASMAMALI”

“Burada herkesin kendi alanında kendi işi var. Beşiktaş’ın aldığı Şampiyonlar Ligi parası diye bir para var. UEFA muhtemelen para basmıyor, yayın hakları gibi gelirlerden alıyor. Şampiyonlar Ligi için verdiğimiz para zaten kulüplerimize gidiyor. UEFA’ya biz ödüyoruz ve UEFA o parayı dağıtıyor.”

“BİZİ DESTEKLE”

O zaman Fenerbahçe ve Galatasaray’ı da aynı şekilde yapmam gerekiyor. Hayatımızın en büyük riskini aldık, bize destek olun. Bizi destekleyin, biz de kulüpleri destekleyeceğiz. Türk futbolunu daha çok destekleyelim.”

“10 GÜN ÖNCE ÜYE OLSALARDA…”

“Şampiyonlar Ligi 6 yıldır ücretsiz yayınlanmıyor. Hadi Acun bedava yayınla diyorlar. İlk maçı ücretsiz yayınladıktan sonra ikinci maçta neler değişecek? Bir sonraki maçta üye olmayacaklar mı? O zaman onlardan 10 gün önce üye olmalarını ve maçı izlemelerini rica edeyim.”

Beşiktaş Teknik Direktörü Sergen Yalçın: 'Acun Ilıcalı'ya sormalıyız' ilginizi çekebilir Beşiktaş Teknik Direktörü Sergen Yalçın: ‘Acun Ilıcalı’ya sormalıyız’

Acun Acun Ilıcalı Beşiktaş Borussia Dortmund Dortmund Fenerbahçe Futbol Galatasaray oyuncu parası Şampiyonlar Ligi Sergen Yalçın Süper Lig tv8 UEFA UEFA Şampiyonlar Ligi

Acun Ilıcalı, Sergen Yalçın’ın talebine yanıt verdi: ‘Talep var, talep var’

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK