Elazığspor Başkanı Serkan Çayır: Kafama sıkarım yine de kulübü kapattırmam

Elazığspor Başkanı Serkan Çayır: Kafama sıkarım yine de kulübü kapattırmam

64
0
PAYLAŞ

Elazığspor Başkanı Serkan Çayır: Kafamı uçururum, yine de kulübün kapanmasına izin vermeyeceğim

Elazığspor Başkanı Serkan Çayır: Kafamı uçururum, yine de kulübün kapatılmasına izin vermeyeceğim

Elazığspor Başkanı Serkan Çayır, transfer kurulunun açılmamasının sebebinin sadece para olmadığını belirterek, “Gerekirse tüm borçları üzerime alırım, kafamı sıkarım ama kulübü kapattırmam. “

Elazığspor Başkanı Serkan Çayır: Kafamı uçururum, yine de kulübün kapatılmasına izin vermeyeceğim

Elazığspor Başkanı Serkan Çayır, basın mensuplarıyla bir araya geldi. Elazığspor tesislerinde düzenlenen basın toplantısında önemli konulara değinen Başkan Çayır, gerekirse tüm borcunu alıp takımı ayakta tutacağını ifade etti.

İmza atmayan oyuncuların nedenlerini açıklayan Serkan Çayır, “İmzalamayan isimlerin verilmemesinin nedeni yönetimlerin onlar oynarken yaptıklarıydı. Bazı oyuncular gerekirse takımın kapatılması gerektiğini söyledi ama ben yine de imzalamam. Beni vurduklarında neredeydin diyor. 33 isimden imza aldım, hepsi TFF’ye gönderildi. Bu tahta 3-5 milyona açılmaz. Artık para bitmişti. Örneğin Tatos’un 230 bin Euro’luk alacağı var. Ya bütün paramı ver, ya da imzalamam diyor. Aralık ayında olağanüstü bir kongre var. Ne yaptığımızı herkes görecek. Marvin Zegelear var, Mehmet Altıparmak var, imza atmayan Orhan Şam var. İddialarını kaşıyıp imzalayanlar da oldu. 52 milyon borç bir şehir için çok fazla değil. Kulübü kapatmak için burada değiliz, onu yaşatmak için buradayız. Gelir gelmez çocukların parasını dağıttım. Ona özgür başkan diyorlar” dedi.

Elazığlı çocuğun gelip takımda oynamadığını kaydeden Çayır, “Elazığlı çocuğa gelip oynamasını söyledim. Şahin Başkan kefil olduğumu ve bir daha gelmediğini söyledi. Elazığ’ın çocuğu bunu yaparsa dışarıdakilere ne diyeyim? Milletvekilimiz Metin Bulut Kadir Bekmezci için uğraştı Allah rahmet eylesin. Şahin Başkan gelir gelmez yemeğimizi gönderdi. Bu adamlar ligde takımdan ayrılacaklar, inanıyorum ki siz desteklediğiniz sürece. Stadyumdaki koltuklar kırıldı. Koltuk molası nedir? Yazık değil mi? Lütfen yapma. Arkadaşlarım dediğim adamlar bana sırtlarını döndüler. Benim için çok zor geçti. Panoyu açamadık ne yapalım ama açacağız herkes görecek. Bu kulübü kapatmayacağım kardeşim. Gerekirse bütün borcu üzerime alırım, kafamı sıkarım, bu kulübü bir daha kapatmam” dedi.

Elazığ Havalimanı 45 gün kapatılacak: Öğrenciler mağdur olacak ilginizi çekebilir Elazığ Havalimanı 45 gün kapatılacak: Öğrenciler mağdur olacak

CHP Elazığ Euro Fırat Üniversitesi Gürsel Erol Kadir Bekmezci Metin Bulut para TFF transferi Yeter

Elazığspor Başkanı Serkan Çayır: Kafamı uçururum, yine de kulübün kapanmasına izin vermeyeceğim

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK