Giresunspor’dan sert tepki! ‘Kimse bizim hayallerimizi çalamaz’

Giresunspor’dan sert tepki! ‘Kimse bizim hayallerimizi çalamaz’

31
0
PAYLAŞ

Giresunspor’dan sert tepki! ‘Hayallerimizi kimse çalamaz’

Giresunspor’dan sert tepki! ‘Hayallerimizi kimse çalamaz’

Giresunspor Kulübü Başkan Yardımcısı Nahid Yamak, Alanyaspor’a mağlubiyet sonrası VAR uygulamasına tepki gösterdi.

Giresunspor'dan sert tepki!  'Hayallerimizi kimse çalamaz'

GZT Giresunspor Kulübü Başkan Yardımcısı Nahid Yamak, Süper Lig’in 4. haftasında Alanyaspor’a 1-0 mağlup olduktan sonra Video Yardımcı Hakem (VAR) uygulamasına tepki gösterdi.

Nahid Yamak, “Evet yine kaybettik, dördüncü haftanın sonunda yine gol atamadık. Ama iyi bir oyunumuz ve iyi bir oyuncu grubumuz var. Onlara güveniyoruz çünkü bize gelecek için güven veriyorlar. Ama birilerinin VAR hakemlerinin odasında ne olduğunu ve nelerin eksik olduğunu araştırması gerekiyor. VAR’ın seçkin hakemleri ne yapıyor? Evet VAR’daki hakem arkadaşlarım, burası büyük bir şehir, en sevdiğimiz şey Giresunspor. Hayallerimizi kimse çalamaz! Senin gibilerini çok gördük, çok mücadele ettik. Coğrafyamız dik, zorluğu seviyoruz ama başarmayı da seviyoruz. VAR’da çay, kahve veya başka bir şey içer misiniz? Yoksa VAR’da başka bir maç mı izliyorsunuz? Futbolda değil, güreşte kabul edilebilir kuralları bile düşünüyor ve bu cezayı vermiyor musunuz? Öte yandan, maçın orta hakemi ve yan hakemleri ne yapar? Sadece içerideki hakemlerin verdiği kararları mı uyguluyorlar?” dedi.

“Hayallerimizi kimse durduramaz”

Giresunspor’un geçmişte olduğu gibi bugün de her türlü zorluğun üstesinden geleceğini belirten Yamak, “Giresunsporuz, ömrümüz mücadeleyle, yoksullukla, adaletsizlikle geçti. Sezon sonunda herkesi göreceğiz! Kimse hayallerimizi durduramaz, kimse bu küçük şehrin koca yürekli insanlarının yolunu kapatamaz! Önümüzde evimizde oynayacağımız bir Konyaspor maçı var. Bu takım sahada hak ettiği galibiyeti alacaktır. Skorlar ve sonuçlar günü yaşayanlar için ama bizim hayatımız Giresunspor ve biz sonuna kadar Giresunspor’un yanında olacağız. Yeşil ve beyaza gönül vermiş herkesi seviyoruz ve bugün hepsine ihtiyacımız var. Stadyumda birlikte mücadele etmeye devam edeceğiz. Tüm Çotanaklar nur içinde yatsın, çünkü hakkımız ve helalimiz olmayan hiçbir şeyin peşinden gitmedik. Çünkü biz renklerimizi yaşarken değil, doğarken seçtik.”

Emre Akbaba geri döndü Alanyaspor kazandı!  Giresunspor yine yok... ilginizi çekebilir Emre Akbaba geri döndü Alanyaspor kazandı! Giresunspor yine yok…

Alanyaspor Çay Futbol Giresunspor kahve Konyaspor oyuncusu Süper Lig

Giresunspor’dan sert tepki! ‘Hayallerimizi kimse çalamaz’

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK