Juventus’un genç futbolcusu hayatını kaybetti

Juventus’un genç futbolcusu hayatını kaybetti

23
0
PAYLAŞ

Juventus’un genç oyuncusu hayatını kaybetti

Juventus’un genç oyuncusu hayatını kaybetti

İtalyan devi Juventus, 17 yaşındaki genç futbolcu Bryan Dodien’in ölümüyle sarsıldı. Juventus’un eski oyuncusu Pogba, genç futbolcuya “Çok mücadele ettin, örnek oldun. Özleneceksin dostum” sözleriyle veda etti.

Juventus'un genç oyuncusu hayatını kaybetti

İtalyan futbolu güne üzücü bir haberle başladı. İtalyan futbolunun gelecek vaat eden 17 yaşındaki futbolcusu ve Juventus Bryan Dodien, kansere karşı uzun bir mücadeleden sonra kaybetti. Juventus Kulübü, üzücü haberi “Bryan ve ailesiyle yas tutuyoruz” paylaşımıyla dünyaya duyurdu.

Manchester United’ın yıldızı Paul Pogba, genç futbolcuya 2015 yılında Torino derbisinde attığı golü “Yanındayım Bryan” yazılı formasıyla hediye etti. Ertesi yıl Pogba, Serie A şampiyonluğunu kutlarken Bryan Dodien’i soyunma odasına davet etti.

O sırada Bryan, üç yıllık tedavisinin ortasındaydı ve 2018 Noelinden hemen önce iyileşmeye başladı. Juventus bir ay sonra onu yeniden tanıttı ve Pogba genç orta saha oyuncusunu 2019’da U15 takımına katıldığı için tebrik etti.

28 yaşındaki Pogba, Bryan’ın kanserle savaşını anlatan bir video paylaşarak, “Seninle gurur duyuyorum dostum. Bana ve birçok kişiye ilham kaynağı olduğun için teşekkür ederim.”

POGBA: “KAÇIRACAKSINIZ”

Bryan’ın vefatının ardından Twitter’dan üzücü haberi veren Pogba, “Çok üzücü bir haber. Dualarım ailesiyle. Sevdiğim birini kaybetmek hiç kolay değil ama seni asla unutmayacağım. Çok savaştın, güçlüydün ve Herkese örnek oluyorsun Bryan, özleneceksin.”

Juventus’un genç oyuncusu hayatını kaybetti

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK