Miodrag Radulovic: Sonuna kadar hak ettik

Miodrag Radulovic: Sonuna kadar hak ettik

23
0
PAYLAŞ

Miodrag Raduloviç: Sonuna kadar hak ettik

Miodrag Raduloviç: Sonuna kadar hak ettik

Karadağ A Milli Futbol Takımı Teknik Direktörü Miodrag Raduloviç, gösterdikleri performansla A Milli Futbol Takımı karşısında 1 puanı hak ettiklerini söyledi.

Miodrag Raduloviç: Sonuna kadar hak ettik

2022 Dünya Kupası G Grubu dördüncü maçında Karadağ, Türkiye ile 2-2 berabere kaldı ve deplasmanda karşı karşıya geldi. Maçın ardından Karadağ Milli Futbol Takımı Teknik Direktörü Miodrag Raduloviç düzenlediği basın toplantısında açıklamalarda bulundu.

Dünya Kupası için laik bir maç izlediklerini belirterek konuşmasına başlayan Raduloviç, “Değerli bir performans sergilediğimize inanıyorum. Maçtan önce savunma için değil hücum için geldiğimizi söyledim. Mükemmel yaptık. Sahada kalite ve etki yarattık. Hem futbol bilgimiz hem de kaliteli oyunumuzla herkesin bu geceyi keyifle geçirmesini sağladığımızı düşünüyoruz. Türk futbolcuların kaliteli olduğunu düşünüyorum. İlk golü şans eseri yediğimizi düşünüyorum. Sonra yavaş yavaş açtık. Maçı 2-2 bitirdik. Aldığımız puanları sonuna kadar hak ettiğimizi düşünüyorum” dedi.

Dünya Kupası yolunda büyük kayıp!  90+6 da çöktük ilginizi çekebilir Dünya Kupası yolunda büyük kayıp! 90+6 da çöktük

“TÜRKİYE’NİN HİÇ BİR SORUNU OLMADIĞINI DÜŞÜNÜYORUM”

Türk Milli Takımı’nın ne gibi hatalar yaptığı sorulduğunda tecrübeli teknik direktör, “Türkiye’de hata olduğunu düşünmüyorum, çok iyiydik. Maçtan önce de söylediğimiz gibi kaliteli futbol istedik, başardık. Bu aynı zamanda grupta ne kadar 6 puan olduğunun da göstergesidir. Bunların hepsini hak ettik. Bu skor performansımızı da taçlandırdı. Oyuncularım tüm güçleriyle savaştı. Takım ruhunu kaybetmediler, çok çalıştılar ve bu güzel skoru getirdiler.”

Dünya Dünya Kupası Futbol Hollanda Karadağ Laik Norveç Türkiye Türkiye Milli Takım

Miodrag Raduloviç: Sonuna kadar hak ettik

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK