Yardım maçında Jamie Carragher’dan Kemal Çetinay’a acımasız tekme!

Yardım maçında Jamie Carragher’dan Kemal Çetinay’a acımasız tekme!

22
0
PAYLAŞ

Yardım maçında Jamie Carragher’dan Kemal Çetinay’a acımasız tekme!

Yardım maçında Jamie Carragher’dan Kemal Çetinay’a acımasız tekme!

Ada’nın Türk asıllı TV yıldızı Kemal Çetinay ve 43 yaşındaki efsanevi futbolcu Jamie Carragher, İngiltere’de yardım için düzenlenen futbol maçına damga vurdu. Carragher’ın Kemal Çetinay’a yönelik davranışları ‘Utanç verici’ ve ‘Utanç verici’ olarak yorumlandı.

Yardım maçında Jamie Carragher'dan Kemal Çetinay'a acımasız tekme!

İngiltere’nin eski futbolcusu Jamie Carragher, Soccer Aid’in yardım maçında Türk asıllı İngiliz fenomen Kemal Çetinay’ı tekmelediğinde Ada’nın gündemindeydi. Manchester’daki Etihad Stadyumu’nda düzenlenen yardım maçına eski İngiliz futbolcu Jamie Carragher ve televizyon fenomeni Kemal Çetinay damgasını vurdu. Liverpool ve İngiltere’nin efsane stoperi Carragher, Ada’da eleştiriye konu olan bir pozisyonda Çetinay’a tekme attı.

2017 yılında yayınlanan Aşk Adası adlı televizyon programına katılarak şampiyon olan Kemal Çetinay (Kem Çetinay), Soccer Aid’in düzenlediği yardım maçında Dünya Takımı formasıyla sahaya çıktı. Takımının 3-0 kazandığı maçta iki gol atmayı başaran ve maçın adamı seçilen Kemal Çetinay, rakip takımın defans oyuncusu eski futbolcu Jamie Carragher’ın öfkesine maruz kaldı.

Karşılaşmada Çetinay’ı birkaç pozisyonda tutamayan ve sert müdahalelerle Türk yıldızı durdurmaya çalışan Carragher, ikinci yarıda bir pozisyonda sinirlerine hakim olamadı. Çetinay’ı top ile ceza sahası içine çeken ve yere düşüren Carragher, topu kaptıktan sonra Çetinay’ı arkasından tekmeledi. Çetinay’ın göğsüne yapılan tekme taraftarlar tarafından anında fark edildi.

Sosyal medyadan yaptığı açıklamada, “Carragher saygısız bir oyun oynuyor ve kırmızı kart gösterilmesi gerekirdi. Bir yardım maçında rezalet”, “Carragher yardım maçını izlemekten utandı. Tom Grennan ve Kem ona karşı iyi oynadığı için tamamen kaybetti. ” Öte yandan, yardım maçı 13 milyon sterlinin üzerinde rekor bir gelir elde etti.

KEMAL ÇETİNAY KİMDİR?

2017 yılında İngiltere’de düzenlenen ‘Aşk Adası’ yarışmasına katılarak 50.000 sterlinlik büyük ödülü kazanan Kemal Çetinay, İngiltere’de doğup büyüdü. Kıbrıs’tan ülkeye gelen Türk asıllı bir ailenin oğlu olan Kemal Çetinay, televizyon sayesinde ünlü olmadan önce kuaförlük yapıyordu. Yarışmada kendisini “yaramaz Türk çocuğu” olarak tanıtan Kemal Çetinay, hayatını bir TV yıldızı olarak sürdürmeye devam etti ve izleyicileri sempatisiyle mest etti.

aşk Dünya Futbol İngiltere Liverpool tweet Twitter

Yardım maçında Jamie Carragher’dan Kemal Çetinay’a acımasız tekme!

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK