İnstagram çöktü mü? Instagram’da hikaye ekleme sorunu yaşanıyor

İnstagram çöktü mü? Instagram’da hikaye ekleme sorunu yaşanıyor

32
0
PAYLAŞ

Instagram çöktü mü? Instagram’da hikaye eklemeyle ilgili bir sorun var

Instagram çöktü mü? Instagram’da hikaye eklemeyle ilgili bir sorun var

Instagram’a hikaye yükleme sorunu birçok kişi tarafından yaşanmaktadır. Dünya genelinde yaşanmış gibi görünen sorun nedeniyle kullanıcılar Instagram profillerine hikaye yüklemekte zorlanıyor. Hikaye ekleme sorunu nedeniyle Instagram henüz bir açıklama yapmadı.

Instagram çöktü mü?  Instagram'da hikaye eklemeyle ilgili bir sorun var

Instagram çöktü mü sorusu son dakikaların en çok merak edilen konularından biri. Instagram hikayelerine erişemeyen çok sayıda insan Instagram sorunuyla karşı karşıya. Instagram Hikayelerine yeni görseller veya videolar yüklemeye çalışan kullanıcılar, “Bir şeyler ters gitti, lütfen daha sonra tekrar deneyin” şeklinde bir hata mesajı alıyor.

INSTAGRAM KIRILDI, HİKAYE YÜKLENMİYOR MU?

Milyonlarca Instagram kullanıcısı bu sabah sosyal paylaşım sitesine giriş yapamadı. Kesinti, hem iPhone hem de Android uygulamasında kullanıcıları etkiledi. Bazı kullanıcılar yeni fotoğraf bile yükleyemiyor, ancak sorun nedeniyle “hikaye” adlı hikayeleri ekleyemiyorum. Bununla birlikte, şikayetlerin büyük çoğunluğu, yalnızca 24 saat boyunca kullanılabilen fotoğraf ve videoların geçici slayt gösterileri olan Instagram hikayelerine odaklanıyor gibi görünüyor.

Kısa sürede en çok konuşulan konulardan biri haline gelen Instagram çöktü mü sorusuna yanıt aranıyor. Instagram’ın neden sorun yaşadığına dair bir bilgi bulunmazken, sorunla ilgili henüz resmi bir açıklama yapılmadı.

Instagram'da konuşulanlar yazıya dökülecek ilginizi çekebilir Instagram’da konuşulanlar yazıya dökülecek

Dünya Instagram Teknolojisi

Instagram çöktü mü? Instagram’da hikaye eklemede sorun var

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK